bugün

islamdır elbette en yüce ülkü , neyleyim Allah-u Ekber , demeyen Türkü . Felsefesini benimsemiş insanların sloganı .
asılsız bir iddiadır evet.

türklük kalıtsaldır. islamı, hıristiyanlığı, ateizmi benimseyebilirsin, ama türk doğarsın, benimseyemezsin ulen!
Göktürklerin adı konduğu zaman islam yok idi.
takılmayın böyle şeylere.
hahahasiktir diye cevaplanacak önerme.
Allaha bu kadar inanıpta, onun verdiği beyni kullanmamakta bu kadar ısrarcı olmak. Enteresan.
Türkler, ilk zamandan beri gök tanrı inancına sahip olmuşlardır. islam bize bahşedilince, islam'a inanmışlardır.
'islamiyet öncesi türkler türk değildir'e kadar yolu olan önerme.
örümcek kafalıların söylediği bir söz dizimi.
600'lü yıllardan önceki Türkleri türk saymıyor muyuz?
islamiyet tercihimiz.
türklük kaderimizdir
Türk olmak için Müslüman olmak, Müslüman olmak için Türk olma şartı olmadığı gibi şart değildir.
Araplardan niye soğuyorum ben acaba?
Lan islam'ı Dünya aleme rezil ettiniz bı siktirn gidin Türklüğe karışmayın Allah'ın sapkın zihniyetleri sizi.
Bokunu 1 ton daha koyulaştırmak için Türk olmak için Arap olmak lazım diyelim, rahatlayın en azından.
Türklerin kılıç zoruyla müslüman oldugunu bilmeyen bir malın beyanı.
Hassiktir ordan be yazar kardeş.
Bir yobaz daha aramıza katılmış .Türkler 'in büyük bir kısmı zorla Müslüman olmuştur bu bir ,ikincisi Müslüman olmayıp ülkeye Müslümanım diyenlerden adamım diyenlerden daha çok hizmet eden daha çok adam olan daha çok Türk olan insanlar var yobazlık yapmayın lütfen.
Aklınızı peynir ekmekle mi yiyonuz arkadaş, hristiyan türkler türk değil mi yahudi türkler bile var. Hristiyan Karamanlılar, karamanoğlu beyliği türktür. Hristiyan gagauzlar türktür, yahudi hazarlar türktür. Bugün avrupanın gözdesi macarlar türktür hem de sizden daha türk. iki yılda bir hun türk, turan kurultayı düzenliyo adamlar. Saçma salak düşüncelerinizle ortalığı kirletmeyin.
(bkz: tamam)
içinize ismet Özel kaçtı galiba biraz.
Ümmetçi kafaları yaşayan vasat insanların vasat sözüdür. Ümmetçilik osmanlı ile bitmiştir.
Irk olarak yine de türktür. Ama bizim türk den anladığımız sadece ırk değil tabiki. Bugün bir yabancıya türk deseniz ilk olarak müslüman olduklarını bilirler.
çokta tın amk, müslümanlık türklükse türklüğümün de amuna koyayım. müslümana benzeyen, ondan olan kim varsa benim gözümde aynıdır. türlük de buysa onun da amuna koyayım.
Ben bu başlığın troll amaçlı açıldığını düşünüyorum çünkü ciddi anlamda böyle yazan bir insan kusura bakmayın ama y*rrak beyinlidir. Türk ırkını islam dinine bağdştırmak çok saçma bir şey islamiyet öncesi de vardı Türk ırkı.