bugün

(bkz: internet cafede 31 çeken adam)

iyi denk geldi.
erkek bir birey olarak benim de canımı zaman zaman sıkan mevzudur. buraya kadar hem fikiriz de arkadaş o detaylar kaç gözlemden sonra oluştu burası da hayretler uyandırmadı değil bünyemde..
haklı özgüvendir, hepsinde en az 17 cm karizma var. (bkz: yersen)
fazla varsa bana da versinler.
türk kızlarının italyan, fransız türevleri avrupalı erkeklerinin hepsinin özgüvenlerinin baklava vücutları, 45 cm yarrakları ve deha seviyesinde zekalarından mütevellit olduğu sanrısından doğan özgüvendir.
kezbansınız amk mütemadiyen kezban.

edit : italyan erkeği deyince bi sulandın itiraf et kezban *
Olsa keske dedirtir.
genelde ozguvensizler.
ezik kezbanlara batar.
Güldürdü.
Özgüveni olmamasını gerektirecek şeyleri fizyolojik özellikler üzerinden tanımlayan birinin sıçmığı. Sakal sana göre yakışmıyor olabilir o kendini öyle görmek istiyordur olamaz mı? Çükü ufak geliyorsa sana kaç santim lazımsa söyle büyütsün. Ayrıca o sarkık götünüz ve ortasından tır geçecek kadar ayrık biri doğu biri batıya bakan memelerinizle milletin göbeğini eleştirmeyin, geneliniz bu kadarına layıksınız zaten.
Türk'ün fazla öz güveni olarak değiştirilmesi gereken hede. Türk kızı + Türk erkeği ego boyutundan aynı bok olduğu için totalde Türk'ler olarak milletçe egolu varlıklarız. Bunu artık kabul edelim.
Öz güven ile cahil, sığır, maraba, çomar vs. olmayı bir biri ile karıştırmamak gerekir.

Her canlının öz güvene sahip olması gerekir ki kendi ile barışık, psikolojik dengesi yerinde bir varlık olarak yaşayabilsin.

Eğer öz güvenden kasıt götten bacak boy, badem bıyıklı, iri götlü bodur çomarın veya kafasından aşağı zeytin yağı boşaltılmış gibi parlayan fırça saçları ile sokaklarda dolanan çelimsiz mahonun gidip de elinde Fransız ihtilali kitabı, önünde kahvesi, altında şortu kafe de oturan kumral güzeli 1.70 lik hatunun (ekteki foto misali) önüne dikilip "Afedersiiz, nakgadar güzselsiiz, gonuşa bülürmüyüz" demesi ise "Öz güven" kelimesinin anlamına bir kez daha bakmak gerekir.
görsel