bugün

ingiliz ve iskandinav erkeklerinin yarıştığı, türk erkeğinin izlediği versustur.

ingiliz erkekleri kibar ve tarz olurlar. iskandinavlar vücuduna ingilizler aklına güvenir. Bu yüzden ingilizler alır.
hayatında erkek görmeyen kezban versusudur evet. Türkiyede erkek değil erkeğimsi var, ara sıra nette olsun turistik yerlerde olsun çıkıyor erkek karşımıza.
Has,Ilık ve Çakma olmak üzere Üç'e ayrılırlar.
tipe bakmadığım için bu versusa "zeki erkek" şıkkını da ekleyerek "zeki erkek" diyorum.
tüm milletlerin erkeklerini içinden geçirmiş kişi yorumu.
(bkz: bm barış gücü)
Cemil cümle britanya ve dahi Grönland'ı tornadan çıkma mamul zanneden memleket hatunlarının peşin peşin meylettikleri versustur.

Şimdi allasen bak bacı ben ki 3 kıta yed'i iklim görmüş bi memleket evladıyım şimdi gözünü kulağını aç malum yerini ört iyi dinle beni.

O dediğin yerlerde insaniyet yok en başta ondan sonra da tipolojik olarak televizyonda göründüğü gibi değiller zaten. Nası desem böyle çilli çilli götlü göbekli hani böyle ayıptır söylemesi sıçtıktan sonra götünü silmeyen adamlar bunlar.

Ha yine de meylettiysen ne diyem göt senin bana giren çıkan ne.
Adamlığa bakar adam olan ha zaten bu karşılaştırmayı yapan mutlaka 2500 cc silindir hacmine sahiptir. Yediklerini uc uca eklesen bakü Tiflis Ceyhan boru hattından uzun olabilir o yüzden ben bunu diyeni takmam.
ingilizler romantik görünürler ama piçtirler eledik.
iskandinav yitipine aldanmayın buda piçtir.
Türkler nefes alma gibi bir artısı var.
Sonuç: avusturalyalılar en düzgünleri kanmayın bu tiplere.