bugün

tayt giyen bakire kızdır.
Chp masallarından sıyrılmaya başlamış bir kızımızdır. Yavaş yavaş gel bu tarafa doğru.
Ya yeter ! Bir musevi nasıl siyonizme karşı filistinlileri savunabiliyorsa bizde türbanı savunabiliriz, zira bunlar çok doğal bir şey. Tabii insan olabilene.
ellere verir talkımı kendi yutar salkımı kızdır.
o saçını sarıdan kızıla dalgalıdan topuza döndürür durur. ama pardon saçtan da tahrik olacak kadar abazaysak yuh di mi bize.
doğru düșünebilen akıllı kızdır.
Ateist ve Humanist olanı başımıza taç olur. Ama müslüman olanın tiz kellesi vurula!
belki de "düşüncelerinize katılmıyorum ama, düşüncelerinizi savunmanız için gerekirse hayatımı bile verebilirim" diyordur. umarım böyle diyordur. umarım herkes böyle diyebilir.
Çok meraklıysan sen de tak derseniz vaz geçmesi an meselesidir.
Özgürlügü savunuyordur cagdas bozuntulari.
malların anlayamayacağı doğru bir davranış sergilemiş olan kızdır.
(bkz: hoşgörü) toplumumuzun çok ihtiyacı olan tutumu sergileyen karşı cins kişisi.
Inşallah ilerde gelmesini istediği yonetimle birinin 4. Karısı olur.
Olum ne saçma bi mantıkla düşünüyorsunuz siz. orada savunulan şey özgürlük. Sırf sen o şeyi yapmıyorsun diye özgürlüğün kısıtlanmasına göz mü yummak gerekiyor.
Bir düşünceyi savunmak için mutlaka öyle düşünmeniz veya o ırka,dine mensup olmanız gerekmiyor. Türbanlinin hakkini türban takmayan, Alevi'nin hakkını alevi olmayan, kürdün hakkını kürt olmayan savunduğunda daha güzel bir yer olabilir dünya. Okulda türban takmak isteyen arkadaşlarımı hep savundum. Onlar bana baskı yapmadığı sürece ben onlara baskı yapmadığım sürece birlikte yaşamak neden sorun olsun. Birlikte yaşamanın tüm inceliği burada yatıyor tahammülde.
türban kullanılmasını savunabilir ama herkesin türban kullanmasını savunamaz.
Özgürlükçü kızdır.
türbanı savunsunda,türbanlıların çoğunu savunmasın.altı kaval,üstü şişhane ahlaksız reziller.( SAYILARI AZDA OLSA iYiLERiNi TENZiH EDERiM.)
türbanı değil özgür yaşam hakkını savunuyordur.

bunun türbanı, çarşafı, mini eteği, bikinisi olmaz.

sokun artık şunu kafanıza.
bazı din düşmanı sözde özgürlükçü sözlükdaşlarımı öfkelendirmiştir.

orada özgürlük savunuluyor. sizin de istediğiniz o değil miydi?
Bişeylerin bilincinde ama hakkıyla taşıyamayacagını düşünen hatundur,hatunun dibidir.
saygılı kızdır en azından. yine de kendisiyle çelişir.
Kadınların istediği gibi giyinme hakkını savunan normal kadındır.

Ve siz Öyle korkaksınız ki ideolojik savaşlarınız bile kadınların insan haklarını hiçe saymak üzerine kurulu.

iğrençsiniz ya.
türbansızı savunan kız kadar saygıdeğerdir..
Abimizdir.
Çünkü kadınların haklarını ancak kadınlar koruyabilir.

Size bıraktık pipinizin keyfine kaldı her mesele.

Çünkü siz riyakar itler kadınlar örtülü yahut örtüsüz her türlü suiistimal etme, ezme, yerme, tahkir etme, taciz ve şiddet ve de ikinci sınıf cAnlı olarak görme eğilimindesiniz.

Bu kadınların pek çoğunu zorla örten de sizsiniz ve ne yazık ki bu kadınların örtülerini en çok kafaya takan da namahrem elini uzatan itler de sizlersiniz.

Normal kadındır.

Size bırakmayacaktır.