bugün

görsel
Bunu yapan türban takmasa eminim böyle inlemicektin. Yahu bu muhafazakar kesim şöyle böyle diyosunuz da siz daha beter durumdasınız başörtü görünce kuduruyosunuz ama sorsak hepiniz özgürlük yandaşısınız konu islam olunca kuduruyosunuz başka dinlere saygınız sonsuz ama içiçe yaşadığınız insanlara bu kadar nefret duymanız acınacak bir durum.
posteri yırtan 2 kadın var, neden türbanlı diye kayrılıyor anlamıyorum. yaptıkları doğru değil de neden yaptıklarını eleştirmek yerine direkt giyimlerine inançlarına küfür ediyosunuz anlamıyorum. insanların giyimlerine ve dini inançlarına karışmamayı öğreniceksiniz.
(bkz: kıskançlık cinneti)

kendilerine karışılmasın isterler, ama kendileri herkesin kendileri gibi olmasını isterler.
muhtemelen bu hareketi yaparak cennete bir adım daha yaklaştıklarını da düşünüyorlardır, yazık.
Ülkede nerde dinciyim diye geçinen var ya hırsız ya uğursuz.
işleri güçleri yok reklam afişlerine diktiler gözü diye düşündüren vahşettir.

sokak ortasında çarşaflı hatunu tokat manyağı yapan adama ne yapıyorsun denildiğinde, türbanlı bacımız sanane kocam o döver diye cevap vermiştir.

nasıl bir beyin yıkama programı ise süper.

işleri güçleri yok te allam ya!
Allah bilir ki ellerine fırsat geçse daha kimin nerelerine neler yapacak olanların vahşetidir. Ama beyler fotodaki yaratıklar türbanlı değil çarşaflılar ya.

--spoiler--
Ooo ajitasyon alırım bir dal
--spoiler--
işte bu solucan beyinliler böyle efendim, özgürlük diye dem vurular ama özgürlüğü sadece kendileri için kullanırlar. bunların haklarını savunan özgürlükçülere sesleniyorum, bir insanın köleliliğini istemek özgürlük hareketi olamaz. özgürlük eylemsel olarak da anlamsal olarak da kendisiyle bütünleşik olmalı.

ben hücreye atılma özgürlüğümü kullanıyorum diyen birinin haklarını savunmak gibi bu yapılanlar.

yapılmaması lazım.
en azından özgürlükçü arkadaşların yapmaması lazım.

çünkü bu insanlar hasta normal değil, eğer hasta bir beyne sahipse kişiler onların yerine en mantıklı kararı verme yetkisini vicdanımız ve aklımız bize verir.

ayrıca pis gerici yamyamlar!
Bütün genellemeler yanlıştır. Bu dahil.
birisinin türbanlı bacısının yoldan geçen 80-100 kadar üstü çıplak, deri eldivenli gence saldırmasıyla başlamıştır.

krndini kamikaze mi sandı ne...
derdini sikeyim butonu artık çıkartsalar şunu da rahatlasak. bana kalırsa bu butonu kim daha önce çıkartırsa parsayı götürür.
gelelim "genellemeye". şimdi gidelim nevizaye beyoğluna tamda karının kızın içkinin gırla gittiği ortamlara. oraya hangi sin olursa olsun bilbortlara resimler yapıştıralım. kafası güzel insanları izleyelim. benim favorim sanırım yakarak eylem yapmaları.

önce genellemenizi bir kenara koyun...
ulan artık dünya terör saldırıları yüzünden müslümanların suçlanmaması gerektiğini kavradı da bizim ülkemizdeki bir kaç oropsu çocuğu islamı kötülemek için her yolu deniyor. ama vahşet yada yapılan yanlış değil. afişi yırtmak kesinlikle yanlıştır. lakin sosyalist ateist piçler duvarları otobüs duraklarını camları boyayıp boktan yazılar yazıyosa biz tüm islam karşıtlarına orospuçocuğu kerhane doğumlu dedik mi ?
(bkz: vahşet)
"benim çarşaflı bacılarımı dekolte ile tahrik ettiler"

(bkz: bu çarşaf bir harika dostum)
eylemi eleştirmek yerine, giyimini ve ya inancını eleştirenler asıl vahşeti yapanlardır. kaldı ki o türban değil çarşaftır. Bu kadar mı çıldırtıyor sizi türbanlı ve ya çarşaflı insanların var olması? iyi de, neden onlar gidiyor afganistan'a ve ya iran'a? Laiksiniz madem, siz siktirin gidin efendim fransa'ya.