bugün

sen git binlerce lirayı mankene ver, binlerce lirayı resim çekimlerine, katalog tasarımlarına ver, on binlerce lirayı reklam panolarını kiralamak için harca, iki tane vahşi türbanlı gelsin o kadar emeğini yırtıp "yere"* atsın.
bu düpedüz vahşettir. muhtemelen söz konusu modelin dekoltesi bile yoktu, sırf saçı bağlı olmadığı için böyle bir vahşiliği yaptılar...

görsel
işte bu solucan beyinliler böyle efendim, özgürlük diye dem vurular ama özgürlüğü sadece kendileri için kullanırlar. bunların haklarını savunan özgürlükçülere sesleniyorum, bir insanın köleliliğini istemek özgürlük hareketi olamaz. özgürlük eylemsel olarak da anlamsal olarak da kendisiyle bütünleşik olmalı.

ben hücreye atılma özgürlüğümü kullanıyorum diyen birinin haklarını savunmak gibi bu yapılanlar.

yapılmaması lazım.
en azından özgürlükçü arkadaşların yapmaması lazım.

çünkü bu insanlar hasta normal değil, eğer hasta bir beyne sahipse kişiler onların yerine en mantıklı kararı verme yetkisini vicdanımız ve aklımız bize verir.

ayrıca pis gerici yamyamlar!
genellemeler.

bu resim
vahşet
yok ebesinin amı ali sami.

bunu yapan mini etekli
uzun saçlı piercing li
bilmem neli de olabilir.
ancak ufacık beyinlerimizin içinde bir gruba hakaret aşağılamada bulunmak için bu kadar salakça hareket etmek ne derece insaflı o kısmı tartışılır.
not:türbanlı değilim. kadında değilim amk.
beynin oksijenle teması çok önemli, beyinin oksijen almasını çift bezle sıkı sıkı sar engelle. beyin yerine namcığınla düşün ve karar ver, saglıksız şeyler bunlar.
doğru bir davranış değildir fakat vahşet de değildir, abartmamak gerekir.
görsel
(bkz: kıskançlık cinneti)

kendilerine karışılmasın isterler, ama kendileri herkesin kendileri gibi olmasını isterler.
muhtemelen bu hareketi yaparak cennete bir adım daha yaklaştıklarını da düşünüyorlardır, yazık.
türbanlı değil çarşaflı... gerçi ikisi de boklu değnek ama...
Bütün genellemeler yanlıştır. Bu dahil.
Ülkede nerde dinciyim diye geçinen var ya hırsız ya uğursuz.
daha basit tabirle orospu vahşeti olan durum. ulan sen ne hakla bunu yapabiliyorsun? bu nasıl bir kıskançlıktır. sen kadın olarak kendini görmüyorsan git vajinanı aldır. ya da afganistan da sünnet falan ol.
posteri yırtan 2 kadın var, neden türbanlı diye kayrılıyor anlamıyorum. yaptıkları doğru değil de neden yaptıklarını eleştirmek yerine direkt giyimlerine inançlarına küfür ediyosunuz anlamıyorum. insanların giyimlerine ve dini inançlarına karışmamayı öğreniceksiniz.
afedersiniz ama bi' siktirin gidin dediğim vahşet türü. zaten o türbanlı dediklerinin ikisi de erkek gibi duruyor. hiç inandırıcı değil. sizin ben yapacağınız provakasyonun amk.
Bunu yapan türban takmasa eminim böyle inlemicektin. Yahu bu muhafazakar kesim şöyle böyle diyosunuz da siz daha beter durumdasınız başörtü görünce kuduruyosunuz ama sorsak hepiniz özgürlük yandaşısınız konu islam olunca kuduruyosunuz başka dinlere saygınız sonsuz ama içiçe yaşadığınız insanlara bu kadar nefret duymanız acınacak bir durum.
eylemi eleştirmek yerine, giyimini ve ya inancını eleştirenler asıl vahşeti yapanlardır. kaldı ki o türban değil çarşaftır. Bu kadar mı çıldırtıyor sizi türbanlı ve ya çarşaflı insanların var olması? iyi de, neden onlar gidiyor afganistan'a ve ya iran'a? Laiksiniz madem, siz siktirin gidin efendim fransa'ya.
türbanlı değil kara çarşaflı.
Allah bilir ki ellerine fırsat geçse daha kimin nerelerine neler yapacak olanların vahşetidir. Ama beyler fotodaki yaratıklar türbanlı değil çarşaflılar ya.

--spoiler--
Ooo ajitasyon alırım bir dal
--spoiler--
yobaz zihniyetin ne mal olduğunu gösteren vahşettir.

bakın evliya çelebi seyahatnamesinde osmanlı coğrafyasındaki kentlerin çoğunu "kadınlarını yalnız başlarına sokağa salmadıkları" için över... hatta "evlerinden sadece ölünce cesetlerinin çıktığını" takdirle anlatır...

durum böyleyken şu çarşaflı yellozların haline ne demeli? başlarında erkek var mı? yok!... ne yapıyorlar? maazallah, sokaklarda tasmasız, eşliksiz, kafalarına göre dolaşıyorlar ve de başka erkeklerin dikkatini çekebilecek işlerle meşguller. ne ki bunlar "dindar"!...

bu arada şu manzarayı "gezici komplosu", "efendim o çarşaflılar kesin gezici erkeklerdir" filan diye yorumlamaya çalışan eblehlerin aklına turp sıkayım. lan angutlar, kim, neden uğraşsın böyle salaklıklarla? ne yani, iki tane erkek çarşaf giyip, poster yırttı diye memlekette yobazlara karşı katliam mı başlayacak? olmayan aklınız komplo teorileriyle iyice uçmuş gitmiş haberiniz yok...
yetişememiş saçlarına mallar...

ikonoklazm bunu bilmeyen araştırsın...

allahım sen bizi cahillerden koru.
anlam veremediğim vahşettir, bunlar insansa diğerleri ne?

bu tür sorunları insana sordurtur, bunların kimseye tahammülü yok, ayrıca bunların dinine göre açık bayan sen günahsın. bilmem anlatabildim mi?

yani günah kötüyse, kötüye yüklediği anlamı sana yükleyecek ve seni günahkar gördüğü için günaha girmemek adına bunu önleyecek.

bunların beyni fazla çalışmaz, bunları kodlarlar sonra sokağa salarlar.

dikkat etmek lazım. saldırgan olabilirler.

ayrıca bazı düşüncelere karşı aşırı kinim var.
işleri güçleri yok reklam afişlerine diktiler gözü diye düşündüren vahşettir.

sokak ortasında çarşaflı hatunu tokat manyağı yapan adama ne yapıyorsun denildiğinde, türbanlı bacımız sanane kocam o döver diye cevap vermiştir.

nasıl bir beyin yıkama programı ise süper.

işleri güçleri yok te allam ya!
"benim çarşaflı bacılarımı dekolte ile tahrik ettiler"

(bkz: bu çarşaf bir harika dostum)
(bkz: vahşet)
ulan artık dünya terör saldırıları yüzünden müslümanların suçlanmaması gerektiğini kavradı da bizim ülkemizdeki bir kaç oropsu çocuğu islamı kötülemek için her yolu deniyor. ama vahşet yada yapılan yanlış değil. afişi yırtmak kesinlikle yanlıştır. lakin sosyalist ateist piçler duvarları otobüs duraklarını camları boyayıp boktan yazılar yazıyosa biz tüm islam karşıtlarına orospuçocuğu kerhane doğumlu dedik mi ?
derdini sikeyim butonu artık çıkartsalar şunu da rahatlasak. bana kalırsa bu butonu kim daha önce çıkartırsa parsayı götürür.
gelelim "genellemeye". şimdi gidelim nevizaye beyoğluna tamda karının kızın içkinin gırla gittiği ortamlara. oraya hangi sin olursa olsun bilbortlara resimler yapıştıralım. kafası güzel insanları izleyelim. benim favorim sanırım yakarak eylem yapmaları.

önce genellemenizi bir kenara koyun...