bugün

bastırılmış içgüdü. başka hiçbirşey degil.
her bayanın merakıyla aynıdır. iç çamaşırı giyip dışarda gezmiyorsa * kimseyi ilgilendirmeyen durumdur. *
türbanlı kadar başka meraklısı da vardır. (bkz: başlık entry uyumu)
belki evde giyecektir, kocasıyla fantezi yapacaktır filan. Bizi ilgilendirmez nitekim.
(bkz: şeriat seksi)
bence her kız meraklıdır.
türbansız kadının fantazi iç çamaşırına olan merağından farkı yoktur.
(bkz: ayak takımı)
türban takmanın ostrojen üzerine azaltıcı etkisi olduğunu gösteren herhangi bir araştırma mevcut değildir.

türbanlı olan ve türbansız olan iki bayan arasında hayata bakış açısı dışında bir fark olmadığına göre, fantezi (fantazi değil) iç çamaşırına olan meraklarının da aynı olması doğaldır.

adı üzerinde iç çamaşırıdır, kullananı ve göstereceği kişileri ilgilendirir, 3. şahısları değil, hele hele bir papazı hiç değil.
''dindar ayağını namuslu ayağını bıraksınlar'' lafını söyleyenler asıl bu ayağı bıraksınlar artık. fantazi iç çamaşırı giymek ve iç çamaşırıyla helalin olan birisini yani diğer ifadeyle kocanı şehvete getirmek ne günahtır ne de insanın namusunu azaltır. ister fantezi iç çamaşırıyla olsun isterse tumanla evlilik dışı helalin olmayan birini şehvete getiriyorsan din ve namus anlayışında eksiklik var demektir.
erkek takımının kadın çamaşırına olan merakı diye değiştirilmesi gereken başlık.

ya da ;
(bkz: türbansız takımın erkek boxerlarına olan merakı)

demek istiyorum ama duruyorum. demiyorum. bir kadın neden erkek iç çamaşırına ilgi duysun ki? acaba neden? acabbbaa.. ned... evet işte aklına gelen şey. işte o yüzden. *
çoğu kadında olduğu gibi normal olan durumdur. iyikide merak duyanlar var *
türbansız takımı da aynıdır; demek ki bunlar kadındır, demek ki kadın fantazi iç çamaşırına meraklıdır.
bu da bir doğru önermedir.
''nereden biliyorsun yoksa yoksa sen de mi brütüs'' sorusunu meydana getiren düşüncedir.
(bkz: türbanlı takımının da bayan olması)

yok kardeşim ne bekliyorsun ki? cinsellik falan felan yok zannediyo herhalde bu.

müslüman çocuklarını da leylekler getiriyormuş. *
kişinin kendisinden başka kimseyi ilgilendirmeyen durumdur.
bir kutuplaşma vardı ne oldu ona deyu deyu inleten sorgulama.bir ergeniko olarak osbir çekerken bile seviyeyi bu kadar düşüremezdim heralde.hadi varsayalım kadın almış,giyiyor da sana giren çıkan nedir ?
kimseyi ilgilendirmeyen lakin alalen bir zıtlığı belli eden durum.

edit: kimseyi ilgilendirmiyor demişiz ama olayın çarpaşıklığını söylemek çoğunu da ilgilendiriyormuş velhasıl.
bastırılmış duyguların açığa çıkma şekli lakin kimseyi ırgalamaz.
akıllarından geçen herşeyi içe atma alışkanlığından meydana gelen durumdur.
türbansız bayanlar fantazi iç çamaşır kullanmıyor demekki,aa pardon onlar sadece teşhir ediyorlar bu ürünleri dimi... bu kadar saçma bir şey olamaz. kime ne türbanlı veya türbansız, kadın dişiliğini göstermek için istediği şeyi giyer. asla içine bastırılmış duygular değildir.
cemaat abisine kur yapmak isteyen cemaat ablasının sahip olduğu meraktır. fantazi falan çok yapar bunlar.
şunu diyecem de kızacaklar yine:

sanane amk milletin donundan?
(bkz: düzeysiz başlık ve entryler)
Bayanlara özel bir meraktır. Turbanla ilgisi yoktur.