bugün

laik bireyleri kudurtan kızlardır. iç yavrum iç kimseyi ilgilendirmez.
Aslında türbanlı olmayıp, türbanı aksesuar olarak takan kızdır o. Türbanlı olsa duramaz.

(bkz: her sakallıyı deden mi sandın)
sirozdan niyazi olma ihtimalleri yüksek olan türbanlılar dır .
La bize ne amk kimin ne içtiginden. Baskasini rahatsiz etmedigi takdirde Herkes nasil mutlu oluyorsa oyle yasasin.
her türbanlı türbanlı değildir . türbanlı türbansızları türbanlıların arasına katıp hepsini aynı kefeye koyan zaten art niyetli dir .

haybeye goy goy yapmayın yani .
bunlar namuslu ben orospuyum öyle mi? bi siktirin gidin diyorum özgürlük diyene çok pis laflar hazırladım. sen kendine o türbanı layık görüyorsan bira içemezsin tamam mı süslüman kardeşim?
içer ya da içmez, bunu yargılamak yine size mi kaldı gerçekten? Hayır sırf müslüman diye insanların dört dörtlük islami bir hayat yaşamasını falan bekliyorsanız dört halife devri çoktan bitti. Merak etmeyin Kimse sizleri yargılayamaz ama sırf bir kadını başörtüsü takıyor diye yargılayabilirsiniz. Alın size taze taze hipokrasi.

Birisi de ne alakaysa laik düzen ve 15 temmuz'a bağlamış. Ne yaşadığı merak konusu.
Müslüman olup namaz kılmamak gibi bir şey.
Güzel paradoks. insan wtf diye kalır görünce herhalde ben görmedim hiç. Ama içsin içiyorsa belki 40 yılda bir içiyor belki ilk kez belki şundan belki bundan. Aman bize ne. O onunla allahı arasında ses çıkarmaya haddi yok kimsenin.
Şaşırtan kızlardır.

Ne dersek diyelim ön yargılı ve dedikodu seven bir milletiz,

Geçen arkadaşın markette oturup geyik yaparken bi türbanlı öğrenci kız geldi 3 tane tuborg kırmızı aldı.

Bize ne oluyorsa afalladık kaldık.

Hatta 15 dakika bunun dedikodusunu yaptık,

Belki evdeki birine alıyordur, ama öyle olsa bile niye o aliyor evdekilere itiraz etsin gibisinden.

Dedim ya üzerimize vazife olmayan herşey hakkında en az 15 dakika konuşabiliyoruz.
Bi bira da bana ısmarlasın dediğim türbanlı bacıdır. Evet.
Türban bir şey yapmaya neden engel ?

Türban bir şeyi yapmamaya neden engel ?

Kafasında türban var diye şunu yapıp bunu yapmamalı diye bir zorunluluk mu var ?

Allah herkese bireysel hesap soracak. Kimsenin hesabını kimseye sormayacak.

Bence akıllı olun ve kendinizi düzeltmeye çalışın.

Ben öyle yapmaya çalışıyorum.

Saygılar sunuyorum azizim...
"Her koyun kendi bacağından asılır."
tatil yerlerinde rastlanma potansiyeli daha yüksektir.
bir de yazın güneş gözlüklerini türbanın üzerine takarlar, yani dürbünleri yukarıdadır. *
Kime ne la kime ne ister türbanla içer ister çıplak ister çarşafla. Tamamen kendi tercihidir.
Çok da şaşırılmaması gereken durumdur. Kapalı diye hiç bir günah işlemeyecek mi anasını satayım? Müslümanım diyip her haltı yapanlara bişey yok, kapalı olup bira içenlere mi var? Bak sen.
''canım başındaki aksesuar mı karakterinle hiç uyumlu olmamış'' dedirtir.
türkiye'de piyasada alkolsüz bira bulmak mümkün değil.
o yüzden bal gibi de alkollü bira içiyorlar.
ben allah için kapanıyorum diyip allah'ın yasakladığı alkolü tüketmek ciddi celişkidir.
türban takma sebeplerinin allah değil başka nedenler olduğunu da kanıtlar niteliktedir.
bu noktada da herkes istediğini yapar diyip gecemeyiz. amacın ne senin? diye sorgularız.
bu ülkede laik düzeni yıkmak isteyen fetö gibi bir oluşumdan para mı alıyorsun da takıyorsun bunu? deriz mesela.
hele ki 15 temmuz felaketinden sonra buna gayet de hakkımız var.
Türban engel değil birşey içip içmemeye.
Bira içip türbanlı olanı da vardır. Ayrıca nedir bu türbanlı ya. Ben başörtüsü derim.
Aile zoruyla kapanan kızlardır evlenince değişirler.
Açık bir kızdan farkı olmayan kızdır.

(bkz: laiklik)
sayıları tahmin edilenden kat kat fazla olan kızlardır.

türban bir boku engellemez. şunu anlayamadınız.
onlarin cani yok mu? icer de sevisir de.
Bence samimidir gayet. Saldiriya gecmeden once sekuler arkadaslarin bu insanlari hosgormeyerek asil yobazligi kendilerinin yapmasinin ne kadar ikircikli olacagini dusunmeleri gerek. Basortulu kadinlar icki de icer dar pantolon da giyer. 90 lar turkiyesi zihniyetinden cikin artik. Comar dediginiz insanlardan daha tahammulsuz ve itici oluyorsunuz.