bugün

beyaz gelincik dizisinde meryemce karakterini canlandıran altın portakallı aktris.

3 yıl sonra gelen edit : beşiktaş'ta gördüm ben bunu. hayatımda gördüğüm en güzel kadındır. eridim sıvı haline geçtim lan. inşallah şöyle dünya gözüyle bir kere daha görmek nasip olur hanfendinin güzelliğini.
meleğin düşüşü filmi ile almıştır en iyi kadın oyuncu altın portakalını; ve gayet eğlenceli ve başarılı bulduğum, memleketin ilk mask tiyatro oyunu olan sersemler evi nde harika bir performans sergilemiştir kendileri. * *
duru guzellige sahip aktris. ah bide su konusmasi olmasa.
(bkz: siyah sac beyaz ten mavi goz)
üniversitede solcu gözükmek uğruna türlü komikliklere imza atmış ve sonra devamsızlık yüzünden itü'den atılmış bayan.
televizyonun bize yanlış şeyleri gösterdiğine bir kez daha inanmama yol açan insan. aslında insandan çok meleğe benzer kendileri. okulda düzenlenen söyleşi sayesinde söyleştik kendisiyle ve yakından gördüğüm kadarıyla duru güzellik konusunda noktayı koymuş bir insandır. pardon melek. abartıyor körpe yazar biz kızmı görmedik diyen bıçkın delikanlılara şimdiden önerim var yaklaşık beş metreden görmeniz yeterli.*
Bornova anadolu lisesi mezunu itü elektrik elektroniği yarım bırakmıştır. Yeditepe'de tiyatro okudu. Beyaz gelinciğin meryemcesi.
hep semih kaplanoğlu ile çalışsın bizi memnun etsin dediğimiz iyi oyuncu.
kendisi tam olarak taş gibi bir hatundur. yeni bir dizide oynayacakmış atv'de.
öncelikle (bkz: yok böyle bir güzellik)

ayrıca iyi oyuncu.
24 aralık 1979 doğumlu olan çok yetenekli bulduğum kadın oyunculardan biri. kendisi, mehmet günsür'ün beyaz gelincik adlı diziden ayrılmasından sonra diziyi izleme sebebim olmuştu. oyunculuğunu gerçekten çok beğeniyorum, ayrıca hoş da bi kadın. sinema alanında başarılar elde etti ama ben çok çok daha iyi şeyler yapabileceğine inanıyorum.

http://www.internetteyim....oz/mimages/tulin-ozen.jpg
24 aralık 1979 iskenderun doğumludur. semih kaplanoğlu imzalı yumurta, süt ve bal filmlerinin üçünde de rol almıştır.
kendisine platonik aşık olduğum için oyunculuğu 2. plana düşmüştür * lisede farklı zamanlarda aynı okulda okumuş olmamız tüylerimi diken diken ediyor arkadaş..
teyzemin çocukluk arkadaşının kızı.
tanışamadım fakat hakkında duyduğum pek çok şey var: bornova anadolu llisesi nden mezun, mühendislik fakültesini oyuncu olmak için bırakıp gitmiş, ne istediğini bilen bilen ve çokk güzel.
kardeşi de boğaziçinde bir mühendislikten mezun.ben küçükken bir kere teyzem onlara götrmüştü beni, oyun oynarken düşmüştüm dizim kanamıştı, hemen yardım etmişti bana teyzemi çağırmıştı sonra yara bandı yapıştırmıştık dizime.ağlamıştım da..sanırım 6 yaşında falandım.hala hatırlıyorum, vay be..:)
evanescence vokali amy lee ile arasında benzerlik vardır.
görsel
http://26.media.tumblr.co...zwjmmUym1qawefwo1_400.jpg
kapalıçarşı da olgun şimşek in eşini oynamıştır.
bal filmindeki anne. yüzü aslı tandoğan ı andırıyor biraz.
(bkz: üsküdar a giderken) dizisinde görüp beğendiğim kadın oyuncudur. nedense karanlık bir mizacı var efendim bu hatunun ama güzelliğine diyecek laf yoktur.
hani öl dese yoluma, kaç saniye düşünürüm bilmiyorum.
bir harf farkıyla benim eski sevgilinin isminin aynı olan oyuncu. bi an ismi görünce sol frame de "noluyo lan" dedirtti.

(bkz: korkutan yanlış okumalar)
görsel

en son bizim yenge'de görülmüştür. gülmek bir insana ancak bu kadar yakışır. yüzündeki gülücük hiç eksik olmasın.
güzel bir yüz, güzel bir ses tonuna sahip, bal filmiyle dikkat çekmiş, üsküdara giderken dizisinde oyunculuğuna tavan yaptırmış, başarılı bir kadındır.
bizim yenge dizisinde,zeyno karakterini canlandıran oyuncudur.dizide bir adEm deyişi vardır ki insanı sinir eder.
çok güzel bir kadındır kendisi burdan tebriklerimi yolluyorum.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
yalan dünya'nın bugünkü* bölümünde yer alan, türkiye'nin en sempatik ve en tatlı oyuncularından.