bugün

her bölümde istisnasız yaran, yardıran dizi. özellikle şu an cnbcde yayınlanan 6.sezon bölümlerinden birindeki alan'ın rolex saati temalı sahne hala akıllardadır. akla geldikçe yardırmaktadır.
iki buçuk iskender.
half men nin eşek kadar olmasına rağmen hala ona adam muamelesi yapmayan dizi.
(bkz: three men and a cleaning)
Charlie gibi ana karekterin ayanında Alan, her ne kadar son sezonda görünmese de Rose, Judith, Herb, Berta, Evelyn ve yine son sezonu saymazsak her bölümde birbirinden güzel kadınların rol aldığı şu anda yayınlanmakta olan ama ülkemizde How I Met Your Mother dörtte biri kadar ilgi görmeyen süper komedi dizisi.
berta isimli karakterin evelyn harper karakterinin operasyon geçirmiş dudaklarını gördükten sonra ; '' arı kovanına saksomu çektin '' demesiyle ömrümden ömür almış efsane dizi .
hollywood bünyesindeki en underrated dizilerden biridir.
arşivimde mutlaka olmasını istediğim ancak indirmesi bir o kadar zor gelen harika dizi.
24 olarak planalan 7. sezon 22 bölüme indirilmiş ve biz sevenlerini üzmüştür. Neyse iki sezonu da garanti olduğundan fazla üzülmeyelim.
jenerik müziği ile meşhur dizi. ilk izlediğim bölümü karnıma ağrılar soktu.
uzadıkça güzelleşen dizidir. 7.sezon 21.bölümle yine kırıp geçirmiştir.
sezon 7 bölüm 22 ile kalitesini tekrar tekrar ispatlamış dizi. mola vermeden güldürebiliyor bazen..
yılların ne kadar çabuk geçtiğini jake'in şu anki durumundan anlayabildiğimiz; komik, komik, çok komik bir komedi dizisi.

önümüzdeki sezonda da güldürmeye devam edecektir.
s07e22
--spoiler--
charlie ve jack chelsea'nin evinin önündedir. o sırada chelsea'nin doğum günü kutlaması yapılmaktadır. charlie jack'den, aldığı hediyeyi chelsea'ye götürmesini ister.
C: Yukarı çıkıp hediyeyi Chelsea'ye vermen gerek.
J: (Sırıtarak) Neden korktun mu?
C: Hayır, hayır sadece görmek istemiyorum.
J:(Dalga geçer bir ifadeyle) Korkak, korkak, korkak( Charlie sinirli bir bakış atar o anda) kork.. kor.. ( Jack'in orada göt gibi kalması yarar)
jack hediyeyi götürmesi karşılığında bir dilim de pasta almak için izin ister ve izini koparır. ve arabadan inip hediyeyi vermeye gider.
C: Forrest Gump'ın bana şantaj yaptığına inanamıyorum. Koş Forrest koş !
--spoiler--
sıradan bir amerikan tarzı sitkom dizidir, charlie sheen yakın bir zamanda uyuşturucu ve alkol bağımlılığının etkisi ile karısının boğazına bıçak dayadığını itiraf etmiştir.
gercekten hic sikilmadan izlenilebilen bir dizi. favorilerimden.
20 eylülde 8. sezonu ile bizi kendine kitlemeye devam edecek olan charlie harper ve alan harper dizisi, ha bir de ufaklık var.*
half men artık third men olmuştur * . her bölümde araba kullanışından, diyaloglarının farklılaşmasından, bölüm başına farklı kız arkadaşlarından anlaşılabilir. her ne kadar büyümüş olsa da; (bkz: jake i seviyoruz)
hafta için hergün e2'nin tonight show'dan sonra verdiği mükemmel komedi dizisi.
--s08e01 spoiler--
alan: jake lyndsey ile yattığımı bilmiyor.
charlie: lyndsey kim?
alan: eldridge'in annesi.
charlie: eldridge kim?
alan: jake'in arkadaşı.
(charlie duraksar bir an ve o arada alan devreye girer tekrar.)
alan: jake de benim oğlum charlie.
--s08e01 spoiler--
biliyorsunuz, normalde charlie sheen yeni sezonda oynamayacağını açıklamıştı.*
ama öyle olmadı ve bomba gibi bir 8. sezonla açıldı dizi. ayrıca ben bi süredir izlemiyordum diziyi... jake biraz büyüseymişşş...
8.sezon birinci bölümü ile jake'in sörf yalanıyla amcası charlie'nin izinde gittiğini gösteren dizi.
Kaldığı yerden devam eden mükemmel dizi.
http://www.tividizi.com/two-and-a-half-men-8-sezon-3-bolum.html
Supernatural 6. Sezon 2. Bölüm ismidir.
-- s08x04spoiler--
alan harper'ın beklendiği üzere lyndsey'den de kıçına tekmeyi yediği bölüm olmuştur. forever loser olarak takılacak yine alan, ama böylesi gerçekten daha güzel.
--s08x04spoiler--