bugün

başrolünde charlie sheenin oynadığı ve karısından boşanmış loser bir kardeşi ve onun fırlama çocuguyla aynı evi paylaştığı eğlenceli cnbc e dizisi
salak bir dizi. gerzek amerikan komedisi.
cnbc e de şu anda yayınlanan taze diziler arasında en komiği. charlie sheen ve o velede hastayım.
süper dizi. seks ve alkol üzerine kurulmuş, çok ince espriler barındıran eğlenceli bir şey. yerim ben onu. her gün olsun her gün izlerim, sıkılmam. gülerim, eğlenirim, içerim...
tabiri caiz: bok gibi bir dizi.

hatta öyle ki "... dizi" derken titreme geldi; dizi dizi, her hafta var yahu!

charlie sheen'den bilem soğudum.
tam bir erkek dizisi, ince ayrıntı ve espriyle erkek hayatını anlatır.
charlie sheen bu diziyle beraber amerikanın en çok kazanan dizi oyuncusu ünvanını almıştır.
jeneriğine hasta olduğum komedi dizisi.

izlemek isteyenler için: http://www.youtube.com/watch?v=eLkZTJczirU
baba genc ve cocuk olmak uzere uc cesit erkek hayatinin anlatildigi komik dizi.
eski bir dizidir.
e2 de tekrar tekrar gösteriiyor sanırım tabi bizde kaçırmadan izliyoruz. bi şekilde bu dizi sizi içine çekiyor hani çok önemli bişeyde yok dizide nasıl yapıyor bunu anlamıyorum.
erkek izleyenleri koparan, izleyen bayanların bu mu güzel dizi dedikleri, ince bel altı esprileriyle pazartesi akşamları koparan dizi. charlie sheen olmasa bu kadar güzel olurmuydu merak ediyor insan.
Alan'ın "mango ağacında çavuş tokatlayan maymun gibi" benzetmesiyle teşbih sanatının doruklarına çıkan dizi. hastasıyız.
oyuncularından fırlama çocuğa hasta olduğum dizi. bu aralar cnbc-e de tekrar bölümleri yayınlanmakta.
gün itibariyle cnbc e'de yeni sezon bölümleri yayınlanmaya başlayan sitcom. yeni sezonunun ilk bölümüyle yarmıştır...
zaman kaybı.
two men den çok half man in güldürdüğü dizi.
2,5 adamın yanında yan karakterlerin daha baskın olması gereken dizi. yine de güldüren...
gereksiz.
izlerken kıçını kaşıyacağın dizi.
Başlaması ile bitmesi bir olan tadı insanın damağında kalan güzel bir dizi.
fena halde yaran dizi. özellikle balkondan gelen rose'un hastasıyız.
bir bölümünde charlienin ex hanım arkadası ondan çocuk sahibi olmak için spermini ister, olaylar gelişir;
kız: i want your sperm
charlie: where do you want it?
ramazanda sahur vakti bu mu izlenir diye babamdan fırça yedigim fırça yerken bile katilarak güldügüm dizidir. men men men men men men men diye ilginç bir müziği vardır.
artık abaza charlie sheen in yerine sadece küçük veleti görmek istediğim dizi. hayır koca bir dizi sadece bu seksomanyağın cinsel organı etrafında dönmesin, biraz da küçük veletin dünyasına girelim istiyorum.
ayrıca o veleti sokakta görsem elma yanaktan bir ısırık alırdım hemen.
2,5 adam şeklinde çevrilen cnbce komedi dizisidir.Başarılı bir dizi olmasına rağmen yazar grevine kurban gitme tehlikesiyle karşı karşıya kalmış bir dizidir.sex,parti,alkol,güzel kadınlar,belden aşağı espiriler ve oturtan laf koyma diyaloları hoşunuza gidiyorsa izlemeniz şiddetle tavsiye edilir.