bugün

yıllar yılı dişi kuş olarak bilinen tweety ile ilgili bütün hayallerin yıkılmasına, yok artık dedirtmesine neden olan durumdur.
(bkz: bir seks objesi olarak tweety)
cinsiyetinin nası anlaşıldığının çözülemediği durum.
gündeme bomba gibi düşmüş haber. şu an tüm kanallar yayın akışını kesti ve son dakika olarak bu haberi geçiyorlar. herkeste bir düş kırıklığı hakim.
temel reisin laz olmadığını öğrenen çocuğun ikinci kez sükutu hayale uğramasına sebebiyet vermiştir...
tweety'nin sünnet merasiminden sonra anlaşılmış durum.
(bkz: tazmanya canavarı nın kız olması)
dünyadaki tüm canlılar içinde sadece kuşların erkekleri daha gösterişlidir. cümlesini bir kez daha doğrulayan durum.
şoke eden bilgi..

http://tr.wikipedia.org/wiki/Tweety
hayal kırıklığına uğratan bilgi.
biy kedi göydüm sanki.
ama tweety benim için hep dişidir.
Slyvester' konuyla ilgili açıklama yapmaktan çekinmiş, o da şaşkınmış.
dünyanın en büyük hayal kırıklıklarından biri, sylvester ın da..*
selvi boylum al yazmalım'da oynayan samet'i canlandıran da kız çocuğuydu. olur böyle şeyler.

(bkz: bir pipi gördüm sanki)
çevirisinde kız sesi kullanılması ve kızmışçasına çevrilmesine rağmen tweety'nin orjinalinde erkek olmasıdır.
kızların avatarlarına koyup, kendilerini yıllardır erkek gösterdiklerinin farkında olmaması demektir.
(bkz: şirine nin erkek olması)
(bkz: şirin baba nın kız olması)
ben hep kız sanırdım demin küçük bir şok yaşadım ama merak etmeyin geçti. erkekmiş ha neyse ortaya karışık olmasından iyi cinsiyeti belli hiç değilse.
pikhacu da dişidir.
karakter yanılgısıdır. * *
hoşlandığım çocuğun gay çıkmasıyla kapışabilicek bir durumdu benim içib. bir travma adeta. gözleri tom ve jerrye çeviren bir açıklama.
vikipedia daki bilgilerin gerçekliliğinden şüphe duyulmasına neden olan bir bilgidir.

keza tweety erkek değil dişidir. itiraz istemiyorum.
gay olma ihtimali kuvvetle muhtemeldir.
hayal kırıklığının sözlükteki karşılığından biri.
ilk öğrendiğimde şok oldup, herkese söylediğim bir durum.
tweety değil orjinalde sweetie olması durumunun yanında ne ki. iyice cem yılmazın reklamına döndü bu iş.*
(bkz: atena)
(bkz: asena)