bugün

zevksizin önde gidenidir.
kezbanları gizliden çekici bulan erkektir.

edit: abi gendigeliyormuş zaten sıkıntı yok o gelir.
tugce gendigen gibi basit bir erkektir.

kizin ustunden basitlik akiyor. o hareketleri, tavirlari.
insanlar çok fesat lan. valla bak. şimdi o kızı beğenmeyen kızlar oldu mu kıskanç derler. beğenmeyen erkekler oldu mu da, kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş derler.

birinin bir şeyi beğenmeme hakkı vardır bence. ilk okul müfredatlarına eklensin bu sözüm. belki yeni nesil adam olur. *
bacakları ve sesi haricinde hiçbir tarafı iyi değildir.
sahne performansından hoşlanmış olabilir.
Yokluk içerisindedir ve tek kriteri nefes almaktır. Ekrandan da nefes aldığı görülmektedir.
o sıçan kuyruğu saçlarını beğenmiştir. sabah sabah midem kalktı lan, şu kızı aramızda para toplayıp kuaföre yollayalım.
ya gözü bozuktur ya ağır abazadır ya da yavşaktır .
başlığı görüp merak edip izlettiren erkektir. kendisini anıyorum. **
teşekkürler makina.
Koltukalti kilindan hoslanan erkektir. O sac bana baska bir sey animsatmiyor nööööggggg uzgunum.
kaşından saçından anlaşıldığı üzere sık ve kalın kıllı kızlardan hoşlanan midesiz heriftir.
http://galeri.uludagsozlu...n-i-beğenen-erkek-526560/
hedefleri büyük kızımızı beğenen kişidir, aynı şeyi tekrar edip durdu bakalım neler yapacak.
zevkler ve renkler tartisilmaz. ama buda begenilmezki dedirten erkektir.
zevkler ve renkler tartisilmaz. ama buda begenilmezki dedirten erkektir.
midesizdir.
vallaha beni beğenmesindir.
kaş fetişistidir.
sözlüğümüzün pek değerli kızları ve onların pek mübarek, aynı zamanda marjinal, profesyonel yalamacıları tarafından tuhaf bulunmuş erkektir.
şimdi, kate upton meselesinde olduğu gibi bazı işsiz kızlarımız, bu başlık konusu kızın da erkekler tarafından beğenilmemesini hazmedememişler herhal.

(#21892214) şöyle bir entry girilmiş. ulan koca meme ve uzun bacak erkeği tahrik etmeyecek de ne edecek allesen? siz hayatınızda gördünüz mü 1.40 boyunda, tahta göğüslü kızdan hoşlanan erkek? psikopat mısınız nesiniz amk? biz tutup da kıvancın neresi yakışıklı ben ondan daha yakışıklıyım gibi saçma ithaflarda bulunuyor muyuz? yok çünkü adam bizden yakışıklı gerçeği kabul ediyoruz.
peki bu kızlar niye bu kadar yanından geçemeyeceği kişilere kafa tutmaya çalışıyor? varsa şekliniz capsinizi bekleriz hodri meydan.
kate upton'la, tuğçe gendigelen de çok sallar ya sizi tabi o da ayrı mesele.
Öncelikle Tuğçe gendigelen'i tanıyan erkektir.

Kim ki la?

Edit: Allah benim belamı versin ben böyle bişiyi nasıl kaçırmışım lan.

Entry burda: peçete uzatılması gereken erkektir.
ben kaçırdım galiba ama sırf konuya yorum atmak için biraz araştırdım baktım resimlerine falan kızın yaşı nedense küçükmüş gibi geldi gözümedi.
not:erkekim
tuğçe gendigelen hayranı olan erkektir.

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
halay başı olsun.
sesi orjinal gerisi (bkz: yenibosna merdivenalti fason tekstil urunu) paylasilan resimlere bakınca hemen moda girmiş belli