bugün

tuzlimontekila isimli yazarın entrysidir.

--spoiler--
"isminin içinde ^ottoman ^ yazanların tabiki de mhp diyip salağa yatacakları oylamalardır. neymıs bilmiyormusun bunlar şu şu şu anlaşmayı yaptı bunlar sunu sunu soyledi . sız bu kadar salak mısınız asdadşlas . he aq bi sen akıllısın . neymıs mhp ve chp hıc olmadıgı kadar haerektlıymış . lan bunlar senelerdir şamar oglanına donduler ortalarda bir yuzde 23 bi yuzde 13 ne beklıyosun sen bu partılerden . bunların oy potansıyellerı zaten bellı . bunların yaptıgı kendını kandırmaktan baska bısey degıl . neymış terorıst partiymiş ellerı kanlı fasa fiso . o kadar demokrat aydın senın elıne aldıgın kıtaplarını okudugun bırcok yazar bu partıye oy verecegını soyledi . ac da iki kelam bişeyler oku . cahilliğini buralarda serpiştirme. sonra neden norveçe taşınma planları yapıyoruz. senın gıbi beyni olmayıp fikri olanlar yüzünden .."
--spoiler--

silinirse diye entry linki vermiyorum. kendisinin bana bir başlık altında yazdığı cevap bu.* böyle bir "yazar" çıktı kendisi. başlığının ilk entryisini girmem de iyi oldu aslında. millet ne bok olduğunu anlayıp sikine takmasın hiç.

edit: hdp ye oy verme sebebi de çok aydın insanlar veriyor diyeymiş. *

amına koyayım şu sözlüğe bir yaş sınırı getirin diyoruz 6 yıldır ya.

edit 2: vazgeçtim entry linkini de verdim. (bkz: #27357786)