bugün

tuvalette aklımıza gelen süper ötesi fikirlerdir.
örneğin: yeni şarkı sözleri.
"lan ya taharet musluğu bozuksa?"

bundan büyük gerilim tanımıyorum, her seferinde de unuturum baştan kontrol etmeyi.
Muhtemelen tuvaletten çıktığımda aklımda kalmayacak olan düşüncelerdir.
Entry girildiği için gelmeyen düşüncelerdir. Ulan sözlük! sıçarken rahat bırak adamı.
bokun faydaları.

http://www.izlesene.com/v...alari-ve-bilgiler/1847713
Genelde enerji ve hareket denklemleri. Bide safirin 36 kalibre bi av tüfeği var o. Bu arada geçen tam sonsuz enerjiyi buluyodum işim bitti. Yeminnen bak.
o değilde tuvalette aklıma gelen şey başıma geliyor. **
tuvalette aklıma gelen düşüncem;
sözlükte entry giricem.
'seni pislik hala içeride olduğunu biliyorum çık dışarı' dır.
kafamı fayansa vura vura beynimi patlatsam mı patlatmasam mı?
bunu böyle yapsam söyle olsa sonra o gelse tamamdir gibi sacmaliklar.
hayatın anlamı.

doğduk büyüdük sıçıyoruz ve öleceğiz.
Kaç boğum bıraktım lan.
bir an gözünüze ev arkadaşınızın diş fırçasının deyivermesiyle, evvelce canınızı sıktığının hatrınıza gelmesi ve o diş fırçasıyla klozetin içinde ufak çaplı bir temizlik eylemine girişebileceğinizi fark etmenize sebep, intikam içerikli düşünceler de geliyor imiş, tecrübeyle sabit.
dahice gelen fikirler. çözemediğim soruya cevap.
insanın aklına gelebilecek en mükemmel düşüncelerdir ve genelde unutulurlar.
anlık düşüncelerdir. bazı insanların rahatsız eder bazılarını ise o an gülümsetir. genelde iş bittikten sonrada o düşünceler yok olur.
işeme sesim duyuluyor mu acaba? bircok kadin utanir duyulmasin diye sifonu ceker, muslugun suyunu falan acar işerken. Gereksiz bir caba ben yapmam işemek en olağan olay zaten kimden sakliyorum?
insanın en düşünmemesi gerektiği kişilerin akla zorla gelip çadır kurduğu düşüncelerdir. böyle durumlarda kafada ikili diyaloglar döner.

- ohh. ulan amma sıkışmışım ha. geçen bakkal basri abi de böyle koşuyordu ya tuvalete.
+ lan başlatma bakkal basri abine. sırası mı lan pala basriyi düşünmenin
- ya haklısın. düşünmemem lazım şimdi. zaten borç da birikti. ha kasaba da vardı yaa onu unuttum la ben.
+ hah kasabı da çağır tren dönün bari tuvalette
- ya tamam tamam düşünmeyeceğim. tren demişken otobüs biletini almayı unuttum. ya şimdi terminal de çok kalabalıktır ha.. ter kokanı var, kıllısı var...
+ hoppala! kafana tüküreyim senin bokunu çıkartıyorsun ama
- tamam tamam az kaldı çıkartayım çıkacam zaten hemen. maça geç kaldım şimdi 50 bin kişi doldurmuştur stadı...
+ asdasdşajdşjaf
o değil de kimse de sormamış arkadaş : akla gelen düşünce nedir diye.

düşündüm düşündüm aklıma bir düşünce gelmedi bununla alakalı.
tuveletten çıkınca anında yok olan fikirlerdir aynı zamanda.
v tipi motorların, sıralı tip motorlara göre titreşimlerinin az olması, daha fazla güç üretebilmeleri gibi özellikleri
ve triger kayışlı motor yerine zincirli motorun kullanıldığı araçları tercih etmenin faydaları.
Tuvalette delirmeceler.

(bkz: Türk\ ün aklı ya kaçarken ya S ken gelirmiş)