bugün

günümüzde moda olan eylem.örneğin erkeklerin değişik kadınlarla yatmak istemeleri abazanlık olur fakat aynı şeyi bayanlar yapınca cinsel tercih olur, erkeklerin güzel bayanları kesmesi hayvanlık bayanların kesmesi normal bir davranış olur, bayanların hayatta en güzel şey orgasm demesi gene saygı duyulması gereken birşey olurken, erkeklerin demesi ise beyni bacak arasında kalmak olur.sonuç olarak erkekler guzel kızları, guzel kızlarda yakışıklı erkekleri beğenirler neticede herşey aynıdır istisnalar kaideyi bozmaz.
türk erkeği her yerde her zaman eleştiriye açık biridir. her ortamda kızlardan eleştiri almaya açıktır. yok oranı düzelt yok buranı düzelt, giyimini hiç beğenmedim. keşke saçlarını diğer tarafa tarasaydın gibi v.b. eleştirilere sürekli maruz kalır.
k-ahmet ben senden önce 7 kişiyle yattım!
e-olsun cinsel tercih canım.
k-peki sen?
e-ben bakireyim.
k-ayy abazaaa!!

e-ben daha önce 7 kızla berber oldum ama evleniceğim kız bakire olsun isterdim.
k-ben hiç öpüşmedim bile!
e-ne güzel sadece benim olucaksın bekaret çok güzel birşey.
k-ayyy ne alakası var soğan zarı kadar önemi yok!

k-ben yüzlerce kişiyle yattım.
e-olsun cinsel tercih saygı duyarım.

e-ben yüzlerce kızla yattım kızlara yazdım alabildiğimi aldım!
k-noolcak işte beynin bacaklarının arasında!

gibi gelişen haksızlık durumları.
erkeklerin abazan,sapık,badak üçlüsünden biriyle adlandırılmasıyla sonuçlanan durumdur zannımca.
Eleştirme etkinliğinin nesnesini bir ırka mâl etmektir.
olası, herkesin yaptığı bir olay.

mesela ben günde 3 kez eleştiriyorum. neden? çünkü türkiye'de yaşıyorum ve etrafımdakiler hep türk. dolayısıyla onların hatalarını, yanlışlarını gözlemleyip; kendilerini sevdiğim için kırmadan eleştirmeye çalışıyorum. ama almanya'da yaşasam alman erkeklerini eleştirirdim, evet.
(bkz: meyve veren agac taslanır) *