bugün

altı yüz daireli akepeli varoşun tekidir. mansur başkan bunu ham yaptı yedi. kötü bir adaydı zaten. murat kurum'un ankara versiyonuydu yani.
600 dairenle uğurluyoruz seni...

Güle güle AKP'li richi rich...

Swh...
Nasil alamaz sadece kiracıları oy verse kazanıyordu.
Hiç mi sevenin yok lan 30 yıldır belediye başkanısın ankarada.
kendisinin oy kullandığı sandıkta mansur yavaş önde çıkmıştır. hahahahaha.
Soyismini değiştirip Altıok yapsın! Chp'den aday olsun bence.
çok üzüldüğünü sanmıyorum. zengin adam sonuçta.
Bu adamı nedense Süleyman Soylu'ya benzettim.
Mansur Yavaş: Turgut Altınok'un iki kızı KPSS'ye girmeden memur yapılmış, bu kul hakkı değil mi?
Biri bi turgut altınok mitinginin altına " altınok kiracılarıyla toplantı yaparken" yazmış, istemsizce güldüm.
Bu ülkede vergiyi sadece biz çalışanlar ödüyoruz herhalde.
Turgutta para çokomel tepkisi verilen adam.
Kardeşi bile daha önce mahkemeye vermiş.

https://www.instagram.com...DL/?igsh=bjB1OHU3c2plZzlw
gürsel tekin çaycılıktan başlayıp yüzlerce daire sahibi falan olmadı. yalan söylüyorsun. akp'linin şaibeli servetini, akp'nin uydurduğu çirkefle örtmeye çalışmak tam akp ahlakına yakıştı. para kuleyi bırak, kendi çirkef kulene bak.
https://www.uludagsozluk.com/e/46933355/
görsel
Aman nonoşlar saldırın, elinizden geleni ardıniza koymayın. Korkmayın hicbi köyden felan olmazsınız.

Turgut beyin 600 dayirem olduğunu ispat etmeyen mufteridir sözüne aldırış etmeyin. Müfteri demek iftira atan demek, biz mualifler ise namussuzluk da mastır yapmış namussuzlariz.

Gürsel in çaycıliktan yuzlerce dayire sayibi olmasiylan da ilgilenirdik yoksa. Ama ilgilenmiyor, görmüyoruz zira namussuzluk ve şerefsizlik bizim kanimizda var bebişler!

Tayyib istifa ayol!?!?!?!?
Son 3 yıldır vergi ödememiş .

Bu zenginlik ve vergi ödememek?
Hihihi
görsel
son 30 yıldır belediye başkanlığı yapan birisinin bu servete nasıl kavuştuğu merak konusudur.
bana 600 evinden birini verirse oy veririm kendisine. biraz de biz yiyek turgut efendi.
istanbul'da murat kurum'u Ankara'daki Mansur başkanı destekleyen bir adam olarak bana samimiyetsiz gelen kişi.
Kafayı kendisinin malvarlığına takanların esas karın ağrısı o mal varlığını chpli olmamasına ragmen elde etmiş olmasıdır. Zaten burada bile muhalif olduğunu bildiğimiz arkadaşların da teyit ettiği gibi malvarlığı istanbuldakinin yanında devede kulaktır.

Chp ve zihniyetinin kuşaklar boyunca halka yutturduğu zokalardan biri de iyi fakir kötü zengin denklemidir. Yeşilçamın fakir ama gururlu gencini hatırlayın, zengin piçi oktay ı hatırlayın. Ne diyor bu filmlerin alt metni; ya fakirsin ama iyi insansın sen üzülme ahaahaha, aman ha zengin olayım deme, biz pis insanlarız falan, gözün yukarılarda da olmasin, olduğunuz yerde takılım anam babam.

Mesela sinan ogan ın atkısı, halbuki eko başganımın saati ondan 1000 tane falan alır. Ama sinan konuşulmalı çünkü ığdırlı birine yakışmaz bu zenginlik. Hele hele chpli değilse.

Hoş tüm bu tartışmada turgut altınok da kendini savunamadı, zenginlik kötü bir şey mi diyemedi. Çünkü makedon zokasını yutmuş, zenginliğin kötü bir şey olduğuna zengin olmasına ragmen o bile inanmış.

E haliyle bu salvoyu bile atlatamıyorsam kaybedersin.

Ek; bu arada 2009-2014-2019 seçimlerinde mansur u destekledim, bu seçim de oyum ankarada olsa belki yine desteklerim fakat bu, bu konuda haksız eleştirildiğini görmemem anlamına gelmez.
Fatih Altaylı: Turgut Altınok, Antalya'daki üstüne 600 daire olduğu iddia edilen arazilerini 10 sene önce aldı, babadan kalmadı, bizi yemesin.
suratına bakılınca ne olduğu anlaşılacak tiplerden.

sıfatını...
Turgut altinok"a verdigin emanetlerden bize de ver allahim...
yağmurlu havada su bile verilmeyecek utanmaz siyasilerden. hangi yüzle aday oluyor orası da muamma. yuh.