bugün

görsel
Acun'un kusmuğu. Barzo ve krodur aynı zamanda.

görsel
turabla.
başlangıç seviyesi muay thai sporcusu.
kamu spotunda rol almış bi adam.

ahahass.
insanlar çocuklarına Turabi ismini koyabilecek ne yaşamış olabilir turabi nedir abi ya ahhajs.
Tam Türkiye ortalaması bir zat. Gay barlarda striptiz yapar ama aynı zamanda erkekliğin/delikanlılığın kitabını yazar, herkesin arkasından konuşur, en mert kendisinin olduğunu iddia eder, herkesin tek satır şiir okumadan şair olduğu memleketimde kamyon arkası lafları kendi özdeyişiymiş gibi satar. Erdoğan siyasette neyse Turabi de survivor'da o'dur.
Halkın sevgilisi. Evet.
Halk kahramanıdır. Milletvekili olacak adam. Evet.
Türk halkının sevgilisi. Evet.
Türk halkının sevgilisi. Özlüyoruz. Evet.
Türkiye için önemli bir değer ve sevda adamı. Evet.
Türkiye için bir sevdanın adıdır. Survivor denilince akla turbo turabi gelir. Evet.
hayatımda duyduğum en saçma isme sahip zihinsel engelli kişi.
Kertenkele de oynayan müthiş oyuncudur.
görsel
hiç survivor izlememe rağmen birinci olacağını tahmin ettiğim kişilik şaşırdım mı hayır bu kadar ön plana alınması şaşırtıcı değil.
(bkz: en sevilen nefret edilen adam)
Survivor yarışmasında halkın adayı olarak yarışan yarışmacıdır...
Mütevazı ve çok sade bir ailenin çocuğudur...
Survivor 2014 şampiyonudur.
2015'te düzenlenen Survivor All Star da bütün rakiplerini yenerek hem sayısal birinci olmuş hem de oylamada birinci olarak Şampiyon olmuştur...
içimde yıllardan beri gizlediğim kıro kişiliktir. şampiyon olmuştur.
sıkıntıdan onedio'da hangi survivorcısın testini çözdüğümde sonuç olarak çıkan kişi. evet kroyum.
içimdeki kıro ve keko olduğuna kanaat getirdiğim kişi.

yarım saattir izliyorum daha önce bu kadar izlemedipim için tanımıyordum adamı ama yarım saatlik süreçte anladım ki bu adam benim içimdeki zincirlenmiş kıro.
t harfine takmış yarışmacı.
Acun'un "kolye ile birlikte istanbul'a gidersin" diyerek ayar verdiği yarışmacı. Anlarmı orası bilinmez.
Bu adamın gıybetini etmemek için onu tvde görünce hemen kanal değiştiriyorum.. koltuğumda otururken kimsenin günahını sırtlanamam..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar