bugün

Gay barlar da striptiz yapan bir adet delikanlı çakması.
10-15 yaş grubu veletlerin oylarıyla şampiyon olan, görgüsüz, kültürsüz ve kaba adamın teki.

O sinsi hakan bile bundan 10 kat daha delikanlı yeminlen.
Artık kabak tadı vermeye başladı.
Her şeyi yapıyor ama atılmıyor. Acun halk önünde rencide ediyor puanlar mağdur olan turabiye yazıyor. Evet.
Boş beleş biri. Dayılanmaktan başka bişey bilmiyor yazık.
Reyting uğruna ya rab ne haksızlıklar yapılıyor.

Enteresan bir adam.
acun'un 5 oyun oynamama cezası verdiği yarışmacı. anlamadığım zaten eli sakattı oynayamıyorduki.
2 kere 1. oldu All Star da bile 1. oldu ve şimdi Mustafa Kemal'e "hak, adaletten bahsediyorsan beni aday koy, başkasını değil, ben hakettim" diyor, ulan elenmeyeceğini adın gibi biliyorsun bu lafı neden dediğini ben gayet iyi biliyorum, elenme ihtimalin %0 ama halk aptal olduğu için yine başarılı olacaksın, halka "ne kadar iyi insan kendini aday yaptırmaya çalışıyor suçlu olduğu için, adamın dibi" dedirtmek için ve başaracakta. Halk aptal olabilir ama ben değilim, üzgünüm.
acunun maaşlı memuru.
acun yarışma sonuna doğru bunu gündemde tutup iddiasını sürdürsün istiyor.
izlemiyorum ama son yaşananlar şov olabilir de olmayabilir de. şov değilse turabi yine yüksek oy alır. azmi sayesinde kendini sevdiren bir karakter.
Kas adam diyelim ona. iyi çalışmış demek gerekir. Bize bu düşer.
Zayıf rakiplerin aday olduğunu gördükten sonra artislik yapmak da sana yakışırdı zaten. Göt yer miydi ümit karan ya da adem Aday olsaydı bu artisliği yapmaya? Ama ben mustafa kemal olsam direkt derim “eğer gideceğini bilsem adını şu dakika söylerim de karşındaki adaylar güçsüz” diye...

Ayrıca şu oy verme olayı da bu göte yaradı en çok. En başta bunun ne mal olduğunu anlamayanlar ya da bilmeyenler oy verdi, bu saatten sonra nasıl olsa oy verme yok, istediği gibi at koşturacak. Acun yine sıçtı sıvadı yani.
Geçen hafta biten oylama sonrası şimdi mustafa Kemale beni çıkar diye atar yapan tespih sallayıcı delikanlı müsfettesi. Zaten oylama sonuçları belli bu hareketi yaptıktan sonra oylama olmayacak. ya kendini çok akıllı zannediyor ya da bunu bile Akıl edemeyecek kadar fikirsiz. Böyle bir insanın 1 milyon lira parası bir de altında Jipi var Acun sayesinde. Bunu bildiği için Acun a itiraz bile edemiyor.
Her şeyiyle tam bir Yeni Türkiye ünlüsü.

Ne boka yaradığı belli olmayan bir şey.
bu adam hakkında bilgisi olan bu kadar çok kişinin olması üzücü.
eski pole dancer ve gösteri dövüşçüsü yeni yarışma programı fenomeni.

ülkenin kısa bir özeti aslına bakarsanız bu adam bir spor salonundan içeri girip ben kas yapıcam lan demese antalya,bodrum civarında bir otelde garson olup 40 yaş üstü ingiliz kadınları yatağa atmaya çalışacak bir tip bakın suratına mimiklerine anlayacaksınız.
Canım sıkıldıkça youtube da Gay bar tarzı yerde yaptığı Gay dansını seyredip güldüğüm rezil şey...
Hayaller delikanlı, gerçekler Gay.
(bkz: özenti)

Rte özentisidir.
mevlanadan falan sözler paylaşan mptezel. lan bu adam sivilde direk dansçısı değil mi.
Benden Turabi'cilere gelsin. https://youtu.be/QEw7sdueBGU?t=27 Oyun başlamadan önce ki hareketleri. ASDASFASFASDSAFSADASF
2019 yılında en büyük rakibi arda turandır olacaktır.

ayrıca bu ismi bildiğim için ve buraya entry girdiğim için bir utanç duymadım değil.
https://youtu.be/IiCydThRnTA?t=33 safdasfasfasfsafasfsa 46 ve 48 saniye arasında ki el hareketlerine bak. :DD
Acun tarafından kayırılan şorolo;

https://www.youtube.com/watch?v=ltjcp6XGChM
Fazla izlemem survivor ı ama az önce küsküyü fena verdi buna anıl. Mutlu oldum.

Hadi siktir git konseyine.