bugün

flatout isimli oyundaki araba modellerinden biri. altın klasmanın en hızlı arabası fakat size yarış kazandıramaz.
Hoş bulduk. Umarım hakkımda ''yeni üyemiz umarım kızdır'' veya ''umarım ibnedir tatlişkoş'' gibi entryler girilmez. Erkeğimdir efennim.
''bu ne zaman gelmiş la buraya?'' dedim görünce. at mı koşturur katır mı teptirir bilemem ama koştursun efenim sözlükte.
ibne midir nedir anlamadım ama hakkında hayırlısı.
(bkz: #15951577) sonuncusu belli ki koymuş yazar.
feci bir ergenlik dönemi geçirmiş yazar kişi (bkz: #15959349). umuyoruz ki ergen mantığın izleri tamamen silinmiştir.
silah zoruyla knight online oynatılmış yazar ve hala oynaması için baskı gördüğü muhtemel.
çöpçü olması muhtemel yazar. thrasher olaymış iyimiş.
türkler'e gayet edepsiz bir ifadeyle hakaret eden bir başlık açarak çok ayıp etmiş olan yazar. sözlüğe hiç yakışmayan yaklaşımlar bunlar.
bulgaristan göçmenleri başlığına şöyle bir yazı yazmış yazar müsveddesi (bkz: #16643879).

bulgaristan göçmeniyse eğer (ki bence değil), kesin pomaktır bu. zira hiçbir bulgaristan türk'ü böyle saçma sapan ifadelerde bulunamaz.
sözlüğe hiç de hoşgelmemiş ergen yazardır.
ortacag karanligina ! isik tutan islam medeniyetinin temelinin yunan medeniyeti oldugunu bilmeyenler tarafindan elestirilen yazar.
türkiye'nin ekmeğini yiyip, türklere de düşman olduğunu açık açık söyleyen arthas isimli bir bulgar.
(#17103329) Kendi annesini orospu yerine rahatlıkla koyabilen dokuzuncu nesil yazardır.
sivilcedir sıkmayın, sıkınca daha da çirkinleşecektir, kendi haline bırakın 1 veya 2 aya düzelecektir.
türkleri, kürtleri ve arapları orca benzeten yazar.
(#17323497)

kendini troll ilan etmiş amacını baştan belli etmiş yazar. lakin troll olması için bir fırın ekmeğin yanısıra eksi 972 daha kasması gerekiyor.
(#17376429) olaya yeni bir bakış açısı getiren yazar.
(#17473764) ayrıca başından geçen bu olay da yakında sözlüğün dergilerinden birinde yayınlanabilir.
gün gelecek trollemediğim her başlık için bana lanet edeceksiniz.
çok etkileyici entryleri olan yazar. tebrik eder ve başarılar dilerim.
Sevişilesi, saatlerce karın kasları yalanası, haşin, sexy yazar.