bugün

sekizinci nesil taze yazar.
nesildaşım. konuşuyor, konuştukça büyüyor. iyi ki burdaymış efenim.
en beğenilen entrylerindeki 5. entrysine şiddetle karşı olmama rağmen beğenerek okuduğumuz yazar.
dün gece derdimi paylaşmayı isteyerek canı gönülden teşekkür etmeme neden olan uuser.
elinde fazladan r bulunan yazar.
söyleyemeyenler alabilir kendisinden. zira kendisi bol bol söylüyor.
(#14218851) facebook ta ben okudum o yazmış. başarılarının devamını dilediğim yazar. *
buradan ilan etmek istiyorum . kendisi alenen hasmımdır. *
mükemmel bir ses, mükkemmel bir oyucu, ayrıca tiyatroyu sevdiren 10 numara insan. sahnede verdiğin o güzel paslar için sağol *
bana evlenme teklifi etmiş yazardır. *

edit: galiba artık istemiyor.
kendisine atılan iftiralardan yorulmuş, sokak köpekleri ve domatesleriyle inzivaya çekilmek isteyen pür-ü nur yüzlü yazardır.
(#14525006) ENTRYSiNi OKURKEN, ENTRYSiNDE YAZDIĞI ŞEYLER BAŞIMA GELDi. TEBBBBRiKK. *
yeni yılı açıklaması gereken yazar.
"enee nicki değişmiş la bunun" yazarı. flying intense falandı. zaman ne çabuk geçiyor.
nerelerdesin yazarı.
ikametgahını kimselerden habersiz değiştiren; internetsiz, bilgisayarsız sözlük yazarı. özledim sözlük.
sözlüğün türkan şorayı ay pardon kadir inanırı.*
An itibari ile sahne arkasinda oyuna cikmaya hazirlandigimiz yazar. Basaricaz sevgili rol arkadasim.
kpssden 90 değil 85 aldığımı iddia eden ultra atarlı sözlük yazarımız.
kız tamam 89 aldım.*
(#15581318) oyy kurban olduğumdur * holllummm fink atıyon bi ordasın bi burdasındır. yeni oyunlar ne zaman çıkacaktır.
panpam olur kendisi. netsiz kalmış uzun zamandır yazamıyor. özlüyoruz seni panpito *
(#16005060) sigaralar kurban olsun sana panpam yazarı. eskisi kadar uğrayamasa da buralara, sözlüğün en sağlam yazarlarından. yazarız hacı. *
güzelyalı'da yalnızlığa mahkum edilmiş yazardır. Olm yok mu buralardan olan yazar çay koydum gelsin.
yeniden tiyatroya başladığını haber aldığım yazar. ben konservatuara gidiyorum panpaaaa. *
dünyayı internet üzerinden kurtaran adamın kızı. ahahahah seni vururum lan. *
(#17076914) dünyanın en tatlı kadınlarından biri. siyaset ötesi seviyorum onu ben, sevenleri üzmeyelim panpam. yetenek avcısı, benim gibi bi adamı tiyatro sahnesi çıkarmış, ama şahsım bu fırsatı kendi ayaklarıyla geri itmiştir.