bugün

Yapın yapın güzel olur. Belki ucuzlar da dipten toplarız...
Ucuzlasin da birer golf alalim.
Biz de sozlukte orospu cocugu istemiyoruz ama, o isler oyle olmuyo iste zall efendi... istemiyosan cikma trafige amk.
düne kadar wolkswagen hayali ile yanıp tutşan gönüller ne oldu da wv düşmanı oldu.
semersiz eşşeğe binen çok olurmuş. sıkıysa bu olaylardan önce deseydiniz ya. !
emisyon falan tamam da, yarın öbür gün başka firmalarda da çıkarsa, araba diye eşşeğe binersiniz.

traktörü öküzle çekiyoruz zihniyetçileri sizi.
Vallahi ben şahsen iş yerime her gün Volkswagen servisimle gidip geliyorum. Kahrımızı çok çekti bizi hiç yolda bırakmadı Kıyamam ya. Bugüne kadar ölmedik bundan sonra da bir şey olmaz. Sanki trafikten kalksa başka çevre problemi kalmayacak, bir tek Volkswagen kirletiyor havayı.
Almanya son birkac senedir aynı miktar üretim yaparken ihracat karını arttırıyor, bunun sebebi; ürünlerinde kullandığı malzeme kalitesini düşüyor! Dolayısıyla işçilik olmasa bile malzeden kar ediyor. Toplumumuz daki "Alman mali mi? Olum iyidir Alman malı!" imajının artık değişmesi gerekir çünkü; inanın cin mallarından hiçbir farkı kalmadı zaten kalamazda yoksa onlarla rekabet edemez... Sadece woswos değil bir çok alman mali ürünü artık hayatımda istemiyorum!
Çevreciler bana mercedes veya bmw alsın bir daha volkswagen'e binersem şerefsizim.
Isterseniz gotunuzu sevdirin trafiğin %50' si vw olacak ve hep boyle surecek (bkz: swh
Türkiye'de çevre ve insan sağlığının ne kadar önemsendiğinin tartışılmasına gerek yoktur. Yürüyüşe katılanların bir bölümü, vw golf ve vw polo'larına bir kısmı da Passat ve Touareg'lerine binerek eylem alanını olaysız şekilde terk edecektir.
siz bursada halk otobüslerinden çıkan o simsiyah dumanı görmediniz galiba. bu it oğlu it herifler bu köylü kurnazı ibnelerin nasıl ibne olduklarını anlamanız için benim gibi motosiklet sürücüsü olmanız ve trafikte bunların zehirini solumanız lazım. meğerse bu herifler kullanılmış yağ yakıyorlarmış. yani türkçesi "zehir oğlu zehir!"

belediye eski minibüsçüleri halk otobüsü adı altında yeşil otobüslerle ödüllendirdi ya. hele önce onlara bir el atın da wolkswagene kurban olun sonra.
Uzun vadede Vwnin 2. El piyasasını ucuzlatacak durum olayı.
bir nükleer santral kadar çevreyi kirletmeyen vwleri bende protesto ediyorum.vw arabaları toplasa diyelim piyasadan siz o astronomik vergileri geri verecekmisiniz ?
Niye ki anlamadım kucaklarım ben o tosbağaları.
zall sın diye çekinmeyeceğim: hadi lan!

hangi şirketin hangi verilerine güveniyorsun da trafikten araç çekiyorsun? standart koyma kurumları kolaylıkla siyasi manipülasyonların aracı olabilir.
(bkz: Zall dur Allah aşkına ortalık karışık)
vw satışları türkiyede hiç bir değişkliğe uğramıcaktır.
VW emisyon değier düşük diyemi çok satıyor. VW kendi sınıfını yaratmıştır. Lüx ile halk sınıfı arasına oturmuştur. 3000-4000 tl ucuz diye hyundai,toyota,ford ,honda almaz vw müşterisi. TR de araba pahaldır.insanlar 3-5 bine bakmaz. Bu işin sanyisini ,sonrasını düşünür. Reno,pejo ,fiat ağzıma dahi almadım. Pejo 406 sıyla sanayide yaşlanan arkdaşlarım var.VW gerek yok Skoda bile bu markalara tek başına koyar. Skodanın fiyat performans oranı çok iyidir. VW sıradanın özelidir. VW üstüne çıkcaksan git yıldız al...VW en yakın araba dünya çapında düşünürsen toyotadır ,ondan sonrada opeldir ,hondadır. Fiat,reno pejo,citrone,hyundai ,volvo,alfa romeo ,ford tr de satmaz. Kimisi kaltesiz,kimisi sorunlu araçlardır.
Sorun 2.0 tdi lerde. TR deki vosvolar çoğu 1.6 tdi yada 1.4 tsi..
Not; VW golf 1.4 tsi kullanıcısıyım.
hic almayin daha iyi.
http://www.otopark.com/20...kswagen-skandali-buyuyor/
okati'nin (bkz: garfield)'ın ne işi var lan diye düşündürttü aq.
Şahin de istemiyoruz.
aq merak etmeyin ! trafik kazasında arabam pelteye döndü birkaç yıl önce... müthiş bir trafik fobisi oluştu bende, artık değil volkswagen hiç bir arabayı kullanamıyorum ve ozon tabakasıyla bu yüzden büyük bir aşk yaşıyoruz... birkaç yılda taksiye verdiğiim parayla range rover alırdım aq...
zall itiraf etsin bu işten kaç para alıyor. zira vw işinin arka planı çok karanlık. vw'nin büyük ortağı katarlılar. arka planda ki oyuncular vw üzerinden katarlı yatırımcıları zarar ettirerek katarlıları kendi eksenlerine çekmek bütün maksat. katarlılar şu ara erdoğanla sıkı fıkılar çünkü.

o yüzden bu kampanya tıraş. buradan bir bok çıkmaz. boşuna uğraşmayın. ama böylelikle bu sözlüğün yönetimininde güdümlü olduğu anlaşılmış oldu.
hep metrobüs kullandığım için beni ilgilendirmeyen kampanyadır.
Abi biz daha yeni volkswagen aldık,şimdi mi denir bu?

Ne yapalım satalım mı?
E sattığımız kişi de kullanacak,ha ben ha o.
Kenarda mı bırakalım?
Kaç yıldır aklınız nerdeydi de biz alınca çıkarıyorsunuz bunları?

Neyse beni ilgilendirmez,babam düşünsün.
o kadar doğan, şahin varken vw'mi zarar veriyor trafiğe amk.