bugün

bir grup çevre gönüllüsünün başlattığı kampanya:
http://www.vwistemiyoruz.com/

çevreye zehir saçan arabalar trafikte yer almamalı. trafikte volkswagen kullanan bencil çevre düşmanı volkswagen kullanıcılarını uyaralım.

Hile yapmak üzerine özel yazılım yapılmış hileli araba üreten etiksel olarak sorunu olan firmaya nasıl güvenilir.

https://www.facebook.com/events/535773699910608/
hayda kampanyası. ben katılmıyorum zall kusura bakma. evet.
bizde yemeyecek kampanyadır.
wolfsburg taraftarlarını (bkz: milsiz kahin) çıldırtan kampanya.
zall ın başlattığı kampanyadır.

o zaman hep destek tam destek.

not : zall ne zaman mod olurum kanka.
vw aracımı değiştirerek kampanyayı destekliyorum.
Saçma sapan bi kampanya. Çevreci zerzevatın götünden kampanya uydurmakta üstüne yok.

Edit: şu başlığı ali veli açsaydı 3-5 saçma entryle beraber tarih olurdu. Yalak çok vesselam.
tırıvırı kampanyadır. bedava verse hayır demezsiniz.
istemezük desek ne değişecek mübarek.
vw aracı olanların bile destek vermesi gereken kampanyadır.

bu arada 2014 ve üzeri vw aracını satmak isteyen varsa 10bin tl veririm.*
vw bahane isyan şahane!

zall yararlı işlerle uğraş topraam.

kampanyadır.
bir koli coca-cola alıp atık su tahliye mazgallarına dökerek destek vereceğim kampanya. kahrolsun israil.

müslümaannn uyuuumaa..

eddüt: şaka şaka. fanta alarak protesto edenleri balkondan izleyeceğim kampanya. tanım şakası yaptım. gene çok eğlendim bugün.
Aracın içindeki ben olacaksam desteklemediğim, dışında olacaksam desteklediğim kampanya.
volkswagenini kullanmayacak olan verebilir şahsıma. evet derhal kaldırılmalılar.
üstteki entry'de de belirtildiği gibi türkiye limitlerinde herhangi bir ihlali söz konusu değildir.

türkiye standartlarında volkswagen'e gelene kadar 1 milyon katı doğayı kirleten fabrikalar mevcuttur, yani tamam her global veya ulusal geniş çaplı olaydan sonra sözde farkındalık uyandırıp onunla ilgili site açıp altlarda da diğer sitelerin reklamlarını yaparak başkalarının krizini kendi lehine çevirmek isteyebilirsin ama bu sefer baya bir saçma olmuş. senin yasalarına göre ihlali olmayan bir şirketi ne diye eleştireceksin ki? aman boşver maksat daha fazla hit, daha fazla reklam, daha fazla para senin açından.
Toyota alın la

Hem suriyeye iraka falan vize istemiyolarmış toyotayla girince.
sahtekar almanların oyunu sonunda çıktı.
imansız zall tarafından çıkarılmış kampanya, sözlükte bizde imansız istemiyoruz.
ondan önce daha ne dertlerimiz var .
bakın bu yeşil bursamın yeşil otobüsleri. bu otobüslerin tamamına yakını bu halde. çıkarttığı kara dumandan kendisi görünmüyor.

görsel
E napayım yani benim arabamda vw dizel,o kadar para verilip alınmış değeri düştükten sonra vw istemiyoruz .satmak,vermek istiyoruz demenin bi anlamı yok. 2.olarakta bu çevreyi kirletme muhabbeti türkiye'ye has bir durum değil yukarıda arkadaşın biri de belirtmiş avrupa da bile pek rastlanmadı bu duruma.
trafikte istemiyoruz ama garajımızda durabilir. sonuçta ciddi paralar ödenen bir araç.
Dünyadaki en saçma kampanyadır. Değerlerle oynandı diye bunun kötü bir algıya düsmesi de dünyanın en sacma olayıdır. Volkswagen diğer her arac markası gibi doğayı kirletiyor. Yasanan bir yalan olayından dolayı volkwagen'ı linc etmek dogru değil.

Ha bizim zall fazla hit alacak ya onun derdinde. Yapma etme akıllı adamsın.
sittirin lan dediğimdir.

gidip 70.000 lira para saymışım, türkiye standartları içinde emisyon ölçümleri uygun araba almışım, birde sizinle bir olup istemiyorum mu diyeceğim.

temizlemek isteyen varsa tofaş (şahin- doğan- kartal) yada toros türü araçları temizlesin. miadı dolmuş araçlara evet ama volkswagene gelince hayır.

kim için çalışıyorsunuz amk!!!
Wv aracını ucuza satmak isteyen yeşillendirsin dediğim kampanyadır.
Amerika menşeli volkswagen karalama kampanyasının bir ayağıdır.
işin aslını öğrenmek için buraya bakınız.
https://m.youtube.com/watch?v=CLYH0CvJ0x8