bugün

(bkz: cool story bro). nedense herkes bir bilinç kaybediyor şoför iken fakat ambulans çağırma teklifini ise reddediyorlar. harika bir ülkeyiz *
Zallın beni bencil çevre düşmanı ilan ettiği kampanya. Ayıca tuvtürk standartlarına ve türkiye emisyon standartlarına uygun olan aracıma bok atılan kampanya. Bencil değilim. Çevre düşmanı hiç değilim. Sözlüğün sahibi olabilirsin sevgili zall ama benim gibi wolksvagen kullanıcılarını yaftaladığın için sen bencilsin.

Katılmadığım ayrıca zalla doyasıya eksiyi bastığım kampanya.
ileri görüşlü moderatörümüz "zall" reyisin aylar öncesinden başlattığı kampanyadır.

adamın bir bildiği varmış demek ki.

bu alman malı otomobilleri istemiyoruz.

herkes anadola binsin.
(bkz: inanma sikecek)
burada ve ilgili sitede 30 kasımda eylem yapıcaz, vw arabalara etiket yapıştırıcaz diye işkembelerinden sallayanlar 30 kasım öncesi eylemi şöyle şöyle gerçekleştireceğiz şeklinde ya da sonrasında şöyle şöyle eylem yaptık ses getirdi demediler. demedikleri gibi olmayan eylem hakkında hiçbir açıklamada bulunmadılar.

bugün 5 aralık. hala ses seda yok. muhtemelen, beceremediklerini dikkate alan kimsenin olmadığını ulusal bir kanalda ilan etmek istemediklerinden, her hafta taciz ederek izletmeye çalıştıkları programda da açıklama yapmadılar. bu iş için açtıkları sitede bile en son haber 16 ekimde girilmiş. tebrikler. büyük ihtimalle inci sözlüğün trollleme çalışmalarından birine kurban gitti destekleyenler.
görsel
Niye? Alman firması uÇan araÇ mı Çıkarmaya hazırlanıyor?
Olur mu öyle şey? Alışmışız hans'ın yarağına...
Bir golf 6 sahibi olarak desteklemediğim kampanya. 60 bin tl verip almışız. 70 bin tl ye geri alacaksanız veriyim.
bir adet cc imle katılacağım kampanya. çıkartmıcam otoparktan. ne alıp veremediğiniz var şu vw ile bir anlasam, oturup size şahin kalitesinde arabalar üretmediği için mi düşmansınız?
destek verenler: türk tepki derneği, inci sözlük, inci caps. başka sözüm yok hakim bey. uludağ sözlük bile yok. zall'da kendi çapında eylem yapsın. komik kampanya.
tüm kalbimle onaylıyorum, bu yüzden 'volkswagen aracımı satıyorum ciddi düşünenler mesaj.' tarzında mizah yapmamı sağlayan entry.
youtube.com/watch?v=Wby_SYLJYHQ
https://www.youtube.com/watch?v=mZRW2RcxFH0
https://www.youtube.com/watch?v=IdXhY7iSJvs
Bir golf 6 sahibi olarak desteklemediğim kampanya. Ayrıca motor parçası ararken sağlam kaynaktan aldığım bilgilere göre şirket icralık durumlar yaşamış. benden duymuş olmayın.
Audi mühendisi olarak;
vw nin sahibini kızdıracak eylem. Dikkat et duymasın döver seni olm. Dünyanın en çok araba markasına sahip diye çekemiyorlar efem.
adam lüks otomobile bile "halk arabası" adını veriyor. biz bir araba üretsek, adını halk arabası koysak, satmaz tabi..
adamlar hala reklam yapıyor. demekki satışlar iyi gidiyor. bugün tüm malı bitirmişler diye duydum.
bir de büyük eylem varmış 30 kasım da, baksen. nabıcaksınız lan vw arabaları mı taşlıcanız.
istemeyenler trafiğe cikmayarak üstesinden gelebilir.
valla elinde passat modeli var ve bu kampanya yüzüne satmak iseyen varsa ben direk alabilirim.

zall bu kampanya için ben yokum arkadaş.
ben isterim atan olursa bana versin .
almanya da türkiye de bir kısım arabasını satıştan çekti, ama burdaki mallar "annneaaaa ben volkswagen istiyom yhaaaa ühühühüh" diye ağlıyorlar, siker misin sabaha mı bırakırsın.
https://www.youtube.com/watch?v=rBlwVlMegEs

(bkz: aselsan virali)
Volkswagene kurban ol. Kuşlar çıkmasın yeter!
ben istiyorum abi. beetle istiyorum acele yani.