bugün

(bkz: ibretlik bir paylaşım çılğınlığı)
torrent insanın kendine yakışanı indirmesidir ahaha.
tamam güldük sıra tanımda.
torrenti bilmeyen kalmasın.

herkes evinde bulunan damacanadan, misal 2 bardak su koyuyor ortak bir havuza. ihtiyacı olan da o ortak havuzdan ihtiyacını gideriyor. temel mantığı bu.
teknik olarak açıklarsak, eskiden bir film rapidshareden indirilirdi mesela. parça parça
ama torrentden indirdiğin zaman tek parça halinde ve istediğin zaman duraklatıp devam ettirebilirsin.
bu olay bedava.
şimdilik ücretsiz ve en iyi torrent arama motoru http://www.torrentz.com .
mesela enjeksiyon filmini indircen.
yazıyorsun siteye: http://torrentz.eu/search?f=inception
karşına çeşitli alternatifler çıkıyor. orda kaç mb olduğu da yazıyor. kafana göre indiriyorsun.
misal blu ray yazan çok kalitelidir genelde hd lcd tvlerde izlenmesi için idealdir.
ben genelde dvd rip olanları indiririm. boyutu fazla olmaz hem.
sonra ilk çıkana tıkladık mesela. hem boyutu uygun hem de dvd rip.
buraya tıklayın
btjunkie.org u gördüğün zaman oraya tıklayabilirsin. bunlar da torrent siteleri oluyor. monova, seedpeer gibi.
son adımda torrenti indirmek kalıyor:
btjunkie
orada download torrent yazan yere tıkladığında sana download etmen için linkini veriyor.
o torrent dosyasını açman için flashget ya da en iyi torrent programı olan bittorrenti kullan. internette türkçesi var indirenilirsin.
http://www.bittorrent.com/

torrentin yavaş ya da hızlı olması iki şeye bağlıdır.
birincisi internet hızın
ikincisi ise sana bahsettiğim damacanasından bardak suyu ortak havuza boşaltanlardır.
ne kadar çok kaynak olursa o kadar hızlı indirirsin.
yani gönüllüler dosyalarını paylaşıyor sen de o paylaşanlardan dosyaları alıyorsun.
bu bedava. ne indireceksen torrentden indir. genelde yabancı kaynaklar daha çok.

bu arada yabancı film indirirsen ona altyazı da bulman gerecek ama buna değer.
ispanya-katalonya böglesinde yer alan yerleşim birimi.
çok ağır şartları olsa da en iyisi
(bkz: torrentleech org)
hızlı indirme programı ama biraz karışık.

çözemediğim bişiler var ama du bakalım.
herşeyin anladımda bu hipotenüs ne onu anlamadım.
saniyede 1.5 mb ile indirme olanağı sağlayabilen yüzyılın icadı.

görsel

1.7'yi de gördüm lakin caps yok elimde.
yaz aylarında insanın en yakın dostudur.**
üyelik gerektirmeyen torrent sitelerinde bile saniyede 500 kb/sn'yi görmüşümdür.

rapidshare adamsa o kadar hızlı indirsin. *
şuan bana 1 saatte %96sı inmiş olan oyunun geriye kalan %4ünün 45 dakikada ineceğini iddia eden program.* herşeye rağmen seviyorum bu programı.
fiber internetle hd filmleri indirdiğim, ayrıca discography tarza full ötesi albümler indiriğim nimet.
http://www.hurriyet.com.t...loji/16918418.asp?gid=373
dosyaları upload etmiş arkadaşın server misali sana kaynak olmasıyla onun paylaştırdığı dosyaları güvenli ve hızlı bir şekilde indirme yöntemi.

(bkz: hıhı evet)
benim gibi beleşçiler için nimettir. kotalılar uzak dursun.
torrent candır, aşktır, elizabeth'in elenor'un vücut bulmuş halidir. amerikan ve japon film ve dizilerinin membaıdır. olay beni,seni aşmıştır artık. yeri gelir I,you olur yeri gelir watashi,anata olur ama herkesin gönlünde onun adı torrent olarak kalacaktır.*
saniyede 900 kb/sn göstermiştir. yaşasın torrent. *
şu anda 5.50 gblık bluray film için bana 2d14h diyen allahsız program. ama bana sürpriz yapıp bu gece indirecek gibi bir umudum da var, yok değil.*
(bkz: büyük icat)
Dün itibariyle tanıştığım ve hayretle izlediğim güzel program. insanı arşiv/koleksiyon yapmaya sürüklüyor resmen, hızı desen 600-700 kb/sn ortalaması, şaşırdım valla. Sistemi de hiç zorlamıyor, ne güzel. Keşke erken tanışsaymışım seninle be uTorrent!
Torrent candır, canandır. Onsuz bir hayat düşünemiyorum.
yıllardır emule ile aheste aheste dosya indirirken, kendisiyle bugün itibariyle tanıştığım, ve dosya indirme hızını çok yüksek bulduğum, ama yine de "inşallah pişman olmam" dediği program.
free torrentin kralı zamunda üyelik alımı varsa mutlaka bitane bulunmalı seviyorum bu siteyi.
bilmeyene öcü gibi gelen ama bilene de hayatın en güzel şeylerinden biri olduğunu gösteren sistemdir. hastasıyızdır.
uykunuz kaçar uyuyamazsınız bide netinizde hızlıdır üstelik torrentinizde vardır daha güzel ne olabilir ki torrent candır can.
2 yıllık veya daha fazla süreli dosyaları indirmenin eziyet olduğu paylaşım platformudur. indireceksen en yeni yep yeni şeyler indireceksin. normalde 400kb/sn ile indirirken bu 2 yıldan fazla dosyaları 100kb/sn ile indirmek koyar insana.

edit: zamunda 2 yıllık falan anlamıyo valla 1 mb/sn ile indiriyor şerefsiz.