bugün

bir dönem içinde de zibilyon tane dizi, film, oyun korsanı bulunduran bir yazılımdı, hatta film şirketleri torrent' durdurmak için ağustos 2010'da torrent sitelerini aiplex adlı bir yazılım şirketi ile anlaşarak torrent sitelerine ddos saldırısı başlatmış ama bunun sonucunda anonymous 4chan üzerinden seferberlik ilan ederek bir ddos programının indirme dosyasını yollamış, bunun sonucunda binlerce insan film şirketlerine ve aiplex şirketine ddos atarak intikamını almıştır.
Her türlü rat, spy yazılımı bulunduran riskli uygulama.
teknik direktör değil miydi ya bu?
o neymiş ya,ben btt coin de kaldım.
(bkz: zamunda).
Bu site olmasa hayatta oyun oynayamazdım
Steam oyunları çok pahalı
Epic Games pek bilinmeyen oyunları ücretsiz yapıyor
Ama Torrent'te her istediğin oyunu indirebilirsin
Üstelik bedava.
Galatasaray'ın eski teknik direktörü...
Eskiden çok indirirdim ne Truva atı kaldı ne de worms her virüs girdi emektara. En son çöktü bende Steam e döndüm. Yeni aldigim PC me bu kötülüğü yapmayacağım.
Bişey derdimde büyü yü bozmayalım.
Skyrim
Fallout New Vegas
Ve daha bir çok oyunu oynamama yardımcı olan uygulama.
Ben ilk başlarda kullanıyordum. Sonra baktım hep kırık link ya da virüslü içerikler yaygınlaştı ve Steam i kurdum. Ne daemon tools ne de crack kurma hiçbir şey yok. Para ver indir tertemiz başla orijinal oyuna.
hayatı çekici kılan bir detay.
hocam şu torrent zammazingosundan anlayan biri bana bir özelden ulasabilir mi ya birkac sualim olacaktı da.
edit: - leyen arkadaş nesine - attı amk yardım istedik işte.
ne kotalar doldurduk, ne arşivler yaptık sayesinde..

ama artık sıkıldık lan.. ya da yaşlandık dümdüz..
Pişt pişt kaçak bişeyler indirmek ister misin ? Diye soran genişçe arşiv deposu.
netflix gibi bir kaç platform yüzünden son zamanlarda geri plana düşmüştü. ancak piyasa giren girecek olan disney, facebook, amazon, apple falan derken insanlar 10 platforma para vermek yerine yine kendisine dönecektir. herşey eskir p2p eskimez.
offline oynanan oyunları hala indirirm, kendi kendime oynıcağm oyuna neden para vereyim -_-
hadi eyvallah..
paylaşım klasörünü boşaltarak sizden yapılan indirmeleri durdurmak mümkün oluyordu yanlış hatırlamıyorsam.
siz başkalarından dosyayı indirirken, başkalarının da sizden indirdiği bir sisteme sahip olan dosya türü.
Fakirlerin beğeniyle kullandığı iş goren adam gibi program evet.
kickass.to diye bir site vardı. bi zamanlar, o siteden çok çok indirmeler yaptım. gayet de işimi görüyordu. şu an site ne halde bilmiyorum. ama torrent candır ya. bünyesinde her türlü şeyi bulundurur. adam gibi site bulursanız kullanın.
Truva mruva bize fark etmiyor fakirlik boyle bir sey. Torrent varya candir candir.
Her şeyi bedavaya getirmeye çalışan riyakarsız ibnelere; Sırf verilen emek değerini bulsun, karşılıksız kalmasın diye para veren yiğitleri üzdünüz kızlar. Evet

Not: oyuna para mı verilir aq
dolar bu haldeyken bu iş başka türlü olmaz denip tıklanılan sitedir.

"Senin yüzünden genç bağımsız üreticiler zarara uğruyor tamam mııah?"

Şey ne diyecektim? Hah hatırladım, bana ne? Empati kurmak falan da istemiyorum.
yıllardır söz vermiştim kendime artık yapmayacaktım bir daha bulaşmayacaktım, ama dayanamadım yine kendimi torrent sitelerinde buldum bu gece.