bugün

ahahaha yine güldürdü ya dedirtir.
gece gece yardırarak gülmeme neden olmuştur.
Duran toplara birde hagi böyle vururdu.
Ahahahhssfafa lan bunu yeni görüyorum. Bok gibi yapıştı yere.
ne tomadan su yedim nede biber gazı.polis görsem kolay gelsin abiler derim geçerim.

eylemci görsem, kolay gelsin derim geçerim.

biraz dengeli olmak lazım şu çağda.
Yalnız çok kötü gitmiş. Çok tehlikeli bu tomalar. Adamı uçuracak kadar basıncı düşünsenize. Yani size karşıdan birşeyle vurduklarını düşünün ve istemsiz takla atıp bilincinizin kapandığını düşünün. Belki istese daha da sert vurabilir.
sonda adam geberdi lan diyen adamın sesine bak. bunlar harbi ibne mk. cümlenin sonundaki adam kelimesi içinde özür dilerim.
Bunlara daha fazla zopa atılmalı. Kendinizi ne sanıyorsunuz lan !
insanın baktıkça içinin yağları eridiği elindeki bez parçasıyla tomaya karşı duran ipnedir.
(bkz: tomanın takla attırdığı gezici)
Babaları da yatağında takla atınca böyle başlık açan çocuklar dünyaya getirdiğini göstermiştir.
aklıma geldikçe hala gülmekteyimdir.
Polisin ipneliği.
Bu kadar sert olmak zorunda değilsin.
görsel
ibnelerin zoruna gitmiştir.
görsel
güldürmüş ibnedir. turkısh airlines iyi uçuşlar diler.
Kahkaha attım. Beter olun ibneler.
kesin ak partilidir. gördüğümüz, duyduğumuz ne kadar ipne varsa ak partili çünkü.
Bir toma rezaletidir.
Taksimde karşıdan karşıya geçerken-meydanda- bana yol veren tomacım-ciddi ciddi benim için durdu ve ben de elimle selamladım- bu sefer beni çok şaşırttı. Ben de adam oldular sanmıştım. Demekki keramet topuklu ayakkabılarım ve elbisemmiş.
Adama yazık olmuş bildiğin tazikli suyla havada 3,5 salto atmış yere sert bir iniş yapmıştır. Durumu ne oldu acep?

Edit: hayır neden eksilediniz gercekten merak ediyorum, aydınlatin pleaseeeeeee.

Edit2 aydınlatan olmadı. Sanırım tomanın bana yol vermesini kıskandınız. Elbisemle topuklularımın markasını vereyim de tomanın karşına geçin o hazzı(!) yaşayın.
"hetero metero diyorlar bide.
lan ipne, sapık olan sensin ben normalim aramızdaki fark bu. senin bana gömmen de imkansız çünkü ipneler hiç bi zaman üreyemez ve daima azınlıkta kalır anladın mı topik." diye cevap vermeme neden olan ibnelerin entry girdiği başlık.
kesinlikle bu adam değildir.

görsel
güzel uçmuştur, güldürmüştür. uçan ibne.
bir gün sizin taklalariniza ben günlerce gulecem dediğim olay. az kaldı amk.
http://www.youtube.com/watch?v=oUVX8geDp7g
linkteki ibnedir.
"ulan ne zaman moralim bozulsa açıp izlerim moralim yerine gelir. bide b.yrak sallıyor topik seni." diye tepki vermeme neden olmuştur.