bugün

çağrışım: sylvester ve twettyde syvelter'ın fanı olmak *
(bkz: anti kahramanların kazanmasını istemek)
kedi delisi bir bünye olarak futbol takımı destekler gibi yaptığım eylemdir. lakin hep kaybederiz orası ayrı. yensen de yenilsen de bu taraftar seninle thomas.
o değil de jerry ve bugs bunny zekada birbirlerini yarıştırsalar kim galip gelir acep.
Tom, seni unutmak mümkün mü? Sen bir halk kahramanı, sen bir isyan sembolü, sen bir ezilen halkın destekçisisin denilesi olay.
tom'un salak olması,jery'nin de şeytani zekaya sahip olmasından dolayıdır.
(bkz: yabancı maçlarda zayıf olanı tutmak)
o hain gıcık sıçanı ne seveceğim? hem eve postu sermis hem de bulmuş saf kediyi yamultup duruyor diyenlerin sonsuz destegi hep tom'un yanındadır. bir gün zafer tom'un olacak inanıyoruz.
(bkz: barcelona)- (bkz: kasımpaşaspor) maçı için kasımpaşaspora iddia yatırmak gibi bişeydir.
sadece kendime özgü bir davranış zannettiğim hatta jerry' den nefret etmeme sebep olan durum.
(bkz: kediler de insan)
benim tom onu tuttuğumda tom'dan çok ben heyecanlanmışımdır.
çakal willy ile rodranır'da çalal willy'i desteklemek de bir başka alternatiftir ve ben bu alternatifi çok daha fazla seviyorum.
tom reistir, jerry ise ne olduğu belli olmayan sevimsiz bir fare.
merakla beklemekteyiz tom'un jerryi yakalayıp çatır çatır ziktiği sahneyi görmek için.
Gayet hümanist bir davranış. O kedicağız Allahın ona verdiği dürtülerle fareyi yemek istiyor. Ne yapsın ama başına gelmeyen kalmıyor. Çok üzülüyorum çok.
roadrunner'ı kovalayan çakal coyotenin kankası olmasından dolayı hep sevmiş ve desteklemişimdir. ama ikisi de looserin önde gideni işte.
her zaman kaybedenin yanında olmaktır. * *
ezilenin arkasında olmaktır. zira jerry çok laubalidir. insan olsa sevilmez. *
sırf şerefsiz jerry'nin tom'un ayağına basma sahnesindeki o güzel çığlık için bile desteklediğim kedicik.
küçük ve aciz olan hep daha sevimlidir mantığıyla aslında desteklenmesi gereken jerry gibi görünüyor ama, küçük ve aciz olmanın şansından olsa gerek tom un başına gelen onca şeyden sonra jerryi bir kaşık suda boğup tom u sevesi geliyor insanın.
Zavallı tom'un başına gelenleri görünce mantıklı olan davranıştır. Ne var yani jerry'yi yemek istiyorsa? Ya ne yapacakdı, marul mu yiyecekti hayvancağız? Hem çoğu bölümünde görülmektedir ki jerry her seferinde tom'un canını sıktığı için tom ona saldırıyor. Yürü be tom arkandayız.
tom'a acıma duygusuyla karışık jerry'ye sinir olmak.
ezilenin yanında olmaktır.
acırdım, üzülürdüm tom a. hani ev sahibinin hazırladığı sofrayı jerrynin batırıp ihalenin tom a kalmasının ardından ev sahibinin tom u evden atması çok etkilemişti beni. jerry e karşı büyük bi nefret duygusu oluşturmuştu bende.
çünkü jerry orospu çocuğudur.