bugün

insanı çileden çıkaran kızdır. 1.60 boyu yana doğru genişlemesi ile türk erkeğini beğenmez biscolata erkeği istiyorum diye gezer. sen nesin ki ne istiyorsun demezler mi adama? dedik bile. evet.
sadece hayal kuran kızdır.

hayal kurmak parayla mı amk?

bunu diyen erkek geceleri, adriana lima'yı düşünerek asılır.
sipesifikeyşın bölümünde yazdığı gibi 1.60 boyundaysa tanışabileceğim kızdır. bana o boylarda kız lazım. hadi (+) / (-) 2 cm olabilir.
çok şey isteyen ve muhtemelen bu isteği hayal olarak kalacak kızdır. davul bile dengi dengine yahu.
bir paket piskolata yiyip kendine gelecek olan kızdır.

şekeri düşmüştür.
boş hayaller kuran kız. ooo saat de 03.03 olmuş.
Kezbanlik. Evrendeki tek kiz oldugunu sanmak. Hoslandigi erkekten daha fazla biyigi olma durumudur. Cesitli delikler hakkinda sorunsallari vardir. Sen gel piskolata ye yee..

Neyse ya sinirlendim yine.
çirkiliğinden utanmayıp kalkıp böyle erkeğe göz diker. evet.
(bkz: tipine bakmadan Adriana lima gibi kız isteyen erkek) davul bile dengi dengine.
isteyenin bi yüzü vermeyen zenci.
adı yeter diyen kızdır.
tipine bakmadan kate upton, miranda kerr, adriana lima isteyen erkeğin kankasıdır.
Tipine bakmadan kate upton ve miranda kerr düşleyen , isteyen erkekten farkı yoktur.
insanı çileden çıkartır. aynaya bak kezbancığım. evet.
tipine bakmadan adriana lima isteyen erkekle aynıdır.
Marketten biscolata almakla yetinecek kızdır.
Belki tipi iyidir, baya iyidir hemde. Anca biskolata erkeği yakışiyodur.
istemek başarının yarısıdır, kim bugattisi olsun istemez ki, bugün biskolata erkeği ister yarın sarı çizmeli memmet ağa.
Devlet bahçelinin, "anne benim niye püskevitim yok bana niye püskevit almıyosun" diye taklidini yaptığı çocukla aynı kafa mentalitesine sahip kızdır. isteyenin bir yüzü vermiyenin iki yüzü kara.
Parası olmadığı halde bakkala gitmek isteyen kız türüdür.
elini pakete götürürken penise götürüyor gibi hisseden kızdır. bıyıklarını kestikten sonra mastürbasyon yapacaktır sonra.
Allahtan ümit kesilmez diye düşünen kızdır .
insanı güldüren kezbandır. evet.
isteyenin bir yüzü, vermeyen arap.