bugün

Hala ciddi ilişki evlilik beklentileriyle kullanan kadınlar var bu mecrayı akıl alır gibi değil.
kullanan kadınların bünyesinde abazan kaynadığını iddia edip, ısrarla kullanmaya da devam ettikleri uygulamadır. one night stand uygulamasından koca mı bulacaktın amk tabii ki eli sikinde abazan bulacaksın.
shameless de fiona reyizin kullandığı uygulama * .
Türkiye’de kullanılmaması gereken uygulama, kullandığım dönemlerde sürekli psikolojisi bozuk güzel kızlarla eşleşiyordum, birkaç kere seviştiğiniz kız sevgili triplerine, yemeklere gitmek istiyor. Kafa ütülüyor, artık düzenli ilişki adamıyım, yaklaşık 130 günlük düzenli bir ilişkiden çıktım hayatımda kimseyi istemiyorum şu aralar, gelen kızlar rebound girl olacak kimsenin duygularıyla oynamak istemiyorum, sevişesim de yok, hani diyorsunuz ya tek gecelik ilişki teklifini reddeden erkek diye o erkek benim şu aralar karşı cins düşündüğüm en son şey.
Saçma sapan bir uygulama. Çiftleşme mikseri gibi. Kız lazımsa hemen indirin.
konuşarak veya yalaşarak çözülmeyecek hiçbir problemin olmadığını gösteren, "genç işi" bir uygulamaymış okuduğum kadarıyla. güzel.
türkiyede eşleşme almak büyük başarıdır. brezilyada 3 like attığının biri geri döner. endonezya da sen hiç like atma süperlike atarlar, mesaj atarlar, taciz eder kızlar.

mesele hangi ülkede kullandığın ve sanırım bu uygulama sadece türkiyede çalışmıyor. suudi arabistanda bile karı düşüreni biliyorum çünkü.
beni keklemeye çalışann uygulama. bildirim yolladı bugün.

diyor ki; selam tatlı şey, bu aralar her zamankinden daha çok beğeni alıyorsun.

bak bak çakallığa bak. beni beğenenleri görmek için para ödeyeyim de limitler kaldırılsın dimi *

para ödemeden de eşleşme alıyorum zaten. neden para vereyim ki. gelen gelsin başımla beraber.
çevrende birileri olmayınca mecbur kullanıyorsun. herkesi tek gecelik kullanıyor diye yaftalamak da saçma isteyen evlenir isteyen sevgili bulur.
Ayrıca çok güzel ve zengin kızları ayrı bir uygulamaya götürüp eşleştirme gibi ilginç bir özelliği vardır..

Deneyinim kıbrısta eşleşme olarak iyi
birini bulmak için bu uygulamaları kullanacak kadar feci durumdamısın mı hahahaha siktir. olm canın muz çektiğinde sen gidip muz ağacının bulunabileceği yerlere mi gidiyosun? manava gidiyosun öyle düşün. soru sormak yok konusmak yok eğer muzu yeterince beğendiysen. kolay olması önemli zaten. kapiş?
bir uygulama
Aslında, internetteki tüm diğer "sosyal" siteler gibi aynı işi yapıyor. insanları görmek istemek, insanları merak etmek. Birileriyle "eşleşme" arzusunda yuvarlanmak. Instagram, Twitter, facebook, ekşi sözlük, Uludağ sözlük, tinder hepsi aynı aslında. Yöntemler farklı. Bunu anladığınızda beyniniz bikaç level birden atlayacak.

Otisabi'nin yazarı mıydı kimdi şey demişti "siz her şeyi seks için yapıyorsunuz işte, lamı cimi yok"
Odessa ve sevastopol’da iyi çalışıyor.
Türkiye’de iyi çalışıyor, gelecekte antalyada sosyal deney yapmayı düşünüyorum, sonuç videosuyla birlikte atarım.
arkadaşlar bir kez dahi tinder kullanmış insan yıkıktır, yokluktadır, oturup çay içilmeyecek bir sefildir.

ayrıca da
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
ünlü alman süpriz yumurta yapımcısı. şu aralar daha değişik şeyler de yapmaktalar. sağ, sol, sol, sağ.
Bu uygulama konusunda çok önyargılıydım fakat en yakın arkadaşlarımın ikisi de buradan buldukları insanlarla çok yakında evleniyorlar. Hayat gerçekten çok garip. Ama yine de kullanmayacağım uygulamadır.
Tipsizlerin kullananları kıskandığı için milleti uzak tutmaya çalıştığı uygulama. Ulan sen git 2 saat dil dök bir kadını tavlamak için. Oturduğumuz yerden karı seçiyoruz çakıp geçiyoruz kullanmayalım mı yani.
Tinder’da Gold üyelik alacak kadar nasıl ilgisiz bıraktılar Lan seni.

Bir zamanlar kullandıktan sonra lanet ettiğim uygulama, vasattan yukarı kimse takılmıyor. istisnalar hariç.
Boş uygulamadır. Genellikle bmw araç sahibi olanlar 1-0 öndedir, fakirler takılamaz.
Geçmişte Bateri çaldığım fotoğrafı koyduğumda eşleşmelerin yüzde 400 arttığını fark etmiştim.

Kızlar her ne kadar yakışıklı olsanız da farklılığa bakıyor.
Artık herkes yamaç paraşütü yapıyor, artık herkesin bmw, mercedes’i var ve barzolar yüzünden arabalı fotoğrafları görünce çoğu kız beğense bile sola kaydırıyor.

Onun yerine müzik aleti çalarkenki fotoğraf, araba fotosu atılacaksa marka belli edilmeden arabanın içinde çekilen yarı yakışıklı yarı tatlı fotoğraf, gidildiyse yurt dışında çekilmiş yaratıcı fotoğraf, alta da okul, işle ilgili ufak bir bilgi sporcu iseniz kasları belli eden bir fotoğraf, eşleşmelerinizi arttırır, tabi boyunuzu yazmanız şartıyla hiçbir kız yanında cep herkülü görmek istemez.
Banu Alkanın da dediği gibi kaydıramazsan kaydırırlar gülüm. Olayının yaşandiği sosyal medya platformu.
Tek gecelik takılma kataloğu.
hayvan pazarı gibi.

koyunlar, inekler, tosunlar dizilmiş.

seçip beğenip bütçene uygun olanı alıyorsun.

tek fark burada ineklerin de söz hakkı var. tosunların pek olmasa da. *
bari anonim olsaydı. milletin açlığını ayan beyan dışa vurduğu uygulama.

faydasız.