bugün

sırbistan'da 2 gündür kullanıyorum.

erkekler o kadar uzun boylu, yakışıklı ve şıklar ki hepsini sağa kaydırdığım için haklarım bitiyor. neyse ödeyeceğiz artık premium parası neyse.

sırp erkekleri candır, gerisi heyecandır.
herkesin bildiği ama kimsenin kıllanmadığı uygulama.

Tinder, iOS ve Android platformları için geliştirilen bir arkadaşlık uygulamasıdır. Facebook altyapısını kullanarak üye olunabilen sistemde, kullanıcılar bulundukları konuma yakın olan insanlarla karşılaşırlar.
Gavat afedersin.

Evet
Tinder’a eşiyle birlikte fotoğraf koyan adam sosyal medyada tepki gördü.

görsel
asyalı dolandırıcılar çökmüş buraya. asyalı karılarla eşlenirseniz hemen silin. benden size abi tavsiyesi.
indireyim Bi yav çok merak ettim.
burada koca arayan kadın saftır yada kendini öyle kandırıyordur.
yok ebenin a Ali Sami...

Sosyal medya platformu Tinder, aylık 499 dolar (Yaklaşık 13500 TL) karşılığında kullanıcıların eşleşmeden de mesaj gönderebileceği yeni bir üyelik sistemi getiriyor.

https://twitter.com/yirmi..._yNZZViy5bj27hMA&s=19
bazı profillerde kıslar kendini bilim insanı olarak tanıtmış. ne yani bilim insanları daha mı iyi sevişiyor?
görsel

Alayına kayarım valla azdırmasınlar.

Soyun abla soyuuun.
Dün beni Bi gay beğenmiş umarım green card alabilirim.
Uzun bir zaman twitter zannettiğim uygulama…
Sosyal medyada zirvem whatsapp ve uzaktan ders verirken kullandığım zoom ve telegram.
Türkiye 'de Milletin birbirini dürtüklemesi için kullanılan uygulama....
Bul eşleş, fucklaş uygulaması...
Bulunulan yer türkiye’ den hollanda’ ya kaydırılarak kullanılabilecek uygulama.
ben hep asyalı dolandırıcı kadınlarla eşleşiyorum.
geçenlerde izmire gittim. beğen beğen bitmiyordu kızlar. giresuna geldim bir elin parmağını geçmiyor amk.
türkiye'de boşuna kullanılmaması gereken uygulamalar...
Türkiye’ de 6 ayda 2 match alan profile belarus’ ta 1 günde 3 match gelen uygulama. Gel de coğrafya kaderdir deme.
--spoiler--
erkeklerin hiç bakmadan sağa kaydırdığı bir uygulama.
--spoiler--

abartmıyorum arada reklamlar çıkıyor vatan bilgisaray felan onları bile beğeniyorum. *
ben size söylemiştim...

(bkz: true nun bi işler karıştırması)
true, hiç birimizin haberi olmadan izmir'e gitmen çok manidar. hayırlı haberle dönersin inşallah.
Tinder ile olan alakam, Tinder'i duyunca aklıma tenders tavuk ve tandır kebabı gelmesiyle iştigal.
izmire geldim. otomatikman kadınlar manken gibi oldu amk. *
Senin ne isin olur aq elin asyalısıyla?

Sola atıp geçiyom dibimde bile görünse. Adanada çinli ne gezer lan.
asyalıların alayı dolandırıcı bulaşmayın.