bugün

sürekli bana yazarlar. ulan o kadar mı tipsizik bee.
profilinde de "ciddi düşünmeyen yazmasın" gibi şeyler yazar bunların.

be amk karısı; madem derdin yüzük, hook up uygulamasında ne işin var!
turbanlilar da cok azgin oldugundan sikinti yok.
Türbanım yok ama ilk kez tinder duyuyorum dedirten zımbırtı.
üfletecek uygun üfürükçü arayan türbanlıdır.
Kötü kadın olması beklenen kadındır. Büyük ihtimallede öyledir.
Tinder'de takılan Müslüman erkeğin zorunda gitmiştir. Vay amk!
herkesin hakkı olan sosyalleşme ihtiyacını gideren kadındır

yahu şöyle başlıklar görünce çıldırıyorum. arkadaşım sana ne! sana ne ya! bıkmadınız insanları kalıplara sokmaktan, yargılamaktan, yaftalamaktan bıkmadınız. isteyen istediğini yapar birader sana ne? vay bana neymiş? islamı yansıtmıyormuş, küçük düşürüyormuş. haspam sanki kendisi islamiyeti son raddesine kadar yaşıyor da gelmiş burada millete laf söylüyor. önce kendinizi bilin siz!
EVLENECEK YAŞLI AMCA ARIYORLARDIR. EN MAKUL AÇIKLAMA BU.
tinder'den düşürdüğüm türbanlı kızın haddi hesabı yok. türbanlılar daha atak oluyor ve daha kolay tavlanıyorlar.
hayalindeki ışid militanını arıyor olabilir.
Tinder uygulamasını indirme sebebidir.

Şaka lan şaka, olm hani bu uygulama için sadece sevişmek için üye olunuyor deniliyor ya bence memleketimizde yemez öyle.

Oldu amk zaten yan komşumda (bkz: shameless) karakterleriydi*
fuckbuddy arıyordur.
bir hayli çok vardır. ne aradıklarını merak ediyorum doğrusu... uygulamanın simgesi bile buram buram seks kokuyor senin örf ananelerine nasıl uyuyor böyle bir ortamda bulunmak? tuhaftır efenim. ak parti döneminde gerçekleşmiştir.
olm sakın türkiye de bunu kullanayım demeyin.

bunu gördükten sonra, bu memleketten korkar oldum.

la bu memlekete bu kadar sapık, bu kadar manyak nasıl doluşmuş.

o türbanlı diye gördüğün kesin bir traverten.

uzak durun uzak.
müslüman bir genç dating te yapmamalı gerçek islam bu değil.
yanlış yola düşmeden kendisine islami evlilik sitelerini önereceğim kişidir.
türban takmayıp tinder kullanan kadından farksızdır. şimdi bu kadınlar bir dini emri yerine getirdikleri için size göre diğer hepsini de yerine getirmesi gerekiyor öyle mi? eğer tinder kullanacaksa o türbanı da takmamalı yani? yeryüzünde var mı böyle bir insan? allahın her dediğini harfiyen yerine getiren? ancak peygamber olmak lazım. bu mantıkla alkol kullanan bir insan da hiç namaz kılmasın ya da oruç tutmasın oldu mu şimdi? kime göre, neye göre? bunun nerede başlayacağını nerede biteceğini gösteren bir referans noktası yok. herkes bunun bir yerinde duruyor. dindar olandan daha dindar olan da var, günahkar olandan daha günahkar olan da. herkes dinini kendine göre yaşıyor.
din ve cinsellik işlerini birbirinden ayırmıştır, laiktir.
türbanı aksesuar olarak kullanan bir bacımızdır. o türbanın altında neler vardır neler keşfedenler iyi bilir. ayrıca kimse inkar etmesin verse nefessiz...
Sabahlar olmaz onunla denk geldin mi elmas keşfettin altın buldun desem anla gerisini. .
tinder mantığını doğru anlamamış hanfendi kitlesidir. amaçları tinderdan evlenmek ehuehehehe. tabi bizim ülkenin kızları da tinder mantığını doğru anlamış değiller. ilgi kasmak üzerine bir olayları var. Allah akıl fikir versin. instgram yetmiyor sanki aq.
Tinderi koca bulmak için "kullanan" türbanlıdir (kullanmak alet etmek anlamındadir)..
tinder'in maksadını bilmiyordur. sosyal platform gibi kullanıyordur. yada biliyordur da böyle kabullenmemizi istiyordur. "kapalıyım ama, zina konusunda dinin hükümlerine uyamıyorum." diyordur.
size ne bize ne amk.
C*ns*llik düşmanı bir bacının kullandığı uygulamadır.