bugün

Son dönemlerde hakkında konser sonraları sex partilerinde cevresindeki kadınları cinsel ilişkiye girmeye zorlama ve zorla uyuşturucu madde kullandırma gibi iddialar bulunmakta olan, rammstein'in frontmanı.
kesin nazi bu adam. başka açıklaması olamaz.
Bir zamanlar yakışıklı olan, şimdiyse geriye karizmatikliği kalmış şair, vokalist ve oyuncu olan şahsiyet.
geçmişte madalyalı bir yüzücü, bir zamanlar filmlerde oyuncu şimdi ise tiyatral sahnesiyle, erkeksi görünüşü ve sesiyle endüstriyel rock'ın en önemli ismidir. istanbul'a geldiğinde arkadaşlarıyla sıradan bir esnaf kokoreççisine gitmiştir. zerstören adlı şarkısının başında türkçe ağıt bulunmaktadır.
Dolmabahçe'nin ve inönü stadının boğaza doğru kaymasının sebebi.
till reis koronayı tokatlamış sanırım, olumlu haberler dolaşımda.
bana bulaşsa bu kadar koymazdı be abi.
lmao
“Beni fethetmek isteten virüs henüz yaratılmadı!”

görsel
grubun facebook sayfasında yaptığı açıklamaya göre test sonucu negatif çıkmış. arada güzel şeyler de oluyor tabii.

(bkz: https://people.com/music/...n-recovering-coronavirus/)
Almanya şimdi kan ağlıyor beyler. Sayın komşum 60 muhaciri eski gastarbaiter sonradan Alman herr dönermann’a sordum. Bu denli bir kaos 2. Dünya savaşından sonra dahi görülmedi dedi!
sendeki virüsler koronayı tokatlar eminim. till reis sakın ölme sakınnnn daha konserine gelicem yazın.
efsane yaratıcı sanatçı. umarım kısa sürede iyileşir ve tekrar sahalara döner ve umarım bende onun konserine gitme şansına erişirim.

3 gün önce yazdığım entry aklıma geldi :(
(bkz: rammstein/#43043963)
till dur allahını seversen zaten ortalık karışık...
Aga Bee...
insan mı hayvan mı belli olmayan bir mahlukun ölümü dünya toplumuna pek bir şey kaybettirmez. .
Ölmesin lan bu herif. Böyle hayvanî bir ses yok popüler müzikte.
Ölürse rammstein diye bir grup kalmaz. Rammstein'ın da üzerine toprak atın.
Hiv bel soğukluğu ve herpes vardı zaten fabrika çıkışlı olarak bir de corona mı eklenmiş. Güle güle kullansın.
Corona virüs testi pozitif çıkmış, yoğun bakımdaymış.
görsel
Müzik yapmaya çok uygun olan bir dil almanca ile Allah vergisi yeteneği birleşince ortaya böyle muhteşem bir solist çıkmış.
--spoiler--
Till Lindemann solo projesi “Steh Auf” için yeni bir teaser yayımladı. Klipte Prison Break dizisinde John Abruzzi olarak tanıdığımız Peter Stormare oynuyor.
--spoiler--

görsel
https://www.youtube.com/watch?v=STUEGiZ0iWY
efsaneler efsanesi alaman sanatçı. özel güzellikleri arama, bulma ve son zerresine kadar tüm hücreleriyle özümseme konusunda emsalsiz bir deli olan beni; rammstein'in 7. stüdyo albümündeki puppe yorumu ile mest etmiş, dağıtmış, dışavurumculuğun hard core göklerinde, varoluşun ateş lavlarıyla yakıp, güzelliğin sonsuz okyanusunda en derine demir attırmış über sanatçı. misal kenji mizoguchi'nin tüm filmografisini sessiz filmleri dahil dört günde silip süpüren özel güzellik aşığı deli bünyemiz var, odağımız her zaman nitelik ve unique beauties ama ömrü hayatım boyunca 4 dakika 34 saniyede hiçbir sanat veya doğa eseri beni böyle deli divane aşık etmedi kendine. eser zaten söz, müzik, düzenleme aşmış çok özel bir unique beauty de; till'in stanislavski ekolünü, metod oyunculuğunu yardırdığı yorumu ; kulaklarıma efsaneler efsanesi şahaser bir film yaşattı. hem till'e hem rammstein'in her biri çok kıymetli üyesine saygılar sonsuz, sevgiler coşkun, verdikleri ilhamla yaşam ve yaratım için arzular şelala !..
görünüşünün aksine duygusal olan adam. üzgün kaslılardan yani.
Dedesi ernst lindemann 250 metrelik Bismarck zırhlısının Kaptanlığı yapmış ve 2. Dünya savaşında ingilizlerin amiral gemisi hms hood’u kuzey denizine gömmüştür. Tarihe not düşelim.
sahne şovlarıyla dehşet heyecan veren, rammstein grubunun vokali, ses ve görüntü olarak aşırı karizmatik bir adam.
bu adam bile yaşlandı işte...