bugün

euro 2020'in sponsoru olmuş.

görsel
daha önce ismini dahi duymadığınız bir denyonun tekini fenomen diye görürseniz bu uygulamadandır. cellat36 ne lan.
Destek kelimesini ağzına alan tüm kızların suratına kürekle çarpmak istediğim sikik platformu.
Tiktok hesabı olanla (gecmisinde ve gunumuzde) evlenilmez.
Son durumu nakletmek istedim. Tiktok artık dilencilerin yeni bulunma noktası olmuştur. Dilenmek isteyen tiktokta canlı yayınını açıyor ve avazı çıktığı kadar bağırıyor, değişik haraketler sergiliyor ve hoppaa paralar yağıyor.
Bu uygulamadan da göründüğü gibi 21. Yüzyılda artık ne edep ne utanma duygusu kalmış, insanlar kendini hiç çekinmeden küçük düşürebiliyor ve bundan utanmıyor devam ediyor. Nesil nereye gidiyor. Anlaması güç...
Tiktok bir insan olsa, ismail yk olurdu.
21 yaş altı insanlar için özgürce dans etme platformu.
sosyal medyanın gayya kuyusudur. üstteki yazarı görüyorum ve arttırıyorum. bir insan olsa nihat doğan olurdu.
görsel
Gereksiz insanların gereksizliğini kanıtlayan saçma bir mecra.
Burada geçen zamanda iki satır okusalar, uçardık.
https://www.youtube.com/watch?v=9FFxMut0hcc
az önce görülen durum...

edibüdü: müsade ederseniz hala gülüyorum.
Birçoğu, ineğin IQ seviyesinin altında insanların videolarını paylaştığı aplikasyon.
Bir insan bunu kullandığını belli ediyorsa Balkanlar’dan esen soğuk hava dalgası etkisi yaratıyor bende..
Beyin ölümü.
Çok tatli videolar çekiyor bazı kadınlar. Muhafazakar kesimin mekanı.
Amerika ve Hindistan'da yasaklanmış darısı başımıza.
uygulama aynen şu şekildedir türk kürt ayrımı yapan, kürt bayrağını yakıp türk bayrağını öpen, bazı kürtler tarafından türk bayrağının üzerinde zıplayıp kürtler sizin an..zı bac..nızı s.ker diyen, parti taraftarı yapan, yok şu parti başa geçerse şu olur yok bu parti geçerse daha iyi olur (halbuki hiçbirinden bi cacık olmaz) 45 yaşında canlı yayında koca arayan kadın, canlı yayında hediye isteyip karşılığında memesini açan (bizzat şahit oldum) ultra açık giyinip vücuduyla para kazanmaya çalışan kızlar. sokakta biyerde tacize uğradıkları zaman uğraşan polis savcılık olur bunlarla. daha yazardımda zibilyon tane şey var aklıma gelmiyor. yazık. ülkecek geldiğimiz hallere acıyorum.
Malesef ülkecek değil dünyacak, türcek acıyorum ben bize. Diğer ülke insanları da aynı b.kun laciverti anlayacağınız. bizim tiktok kullanıcılarıyla aynı seviyede saçmalıyorlar. Yazık.
Bi kız video atar 200 izlenme alır. Aynı kız bi video daha atar ve bu videoda göğüsleri ön plandadır, 200 bin kişi izler. Bu evreden sonra bütün kızlar memeli videolar çekmeye başlar. Bu yönden baya iyi. Beni ilgilendiren tek kısmı bu.
Aptal turnusolu....

Bunu kullanan, videolarını izleyip gülen insandan kaçarak uzaklaşın...
bu uygulamadan 10 a yakın kızla tanıştım ortak noktaları yıkılacak enayi aramaları çoğunluğunun dul olması. biride yakışıklısın bu yaşa kadar niye evlenmedin demişti. bu işte birşey varmış.

abi birde neymiş beni hep kızlar takip ediyormuş. bence erkekler takip etse sıkıntı.

ha senin ne işin var derseniz öylesine takılıyordum eğlencesine
instada bile kaç kız evlenme teklifi etti yürüyen yürüyene. sonra kızlar kuyruk diyince uludağ sözlük teyzeleri kızıyor yakışıklı yok diye isyan ediyor. maşallah deyin nas felak oyuyun nazarınız felan değer.
bir nesilden umudumu kestiğim uygulama. gerçekten aynı oksijeni soluyoruz bunlarla.
Kullananın oy vermesi mekruh. Öyle bir uygulama.
Entelektüel seviyem çok düşük. Buna üye olup daha da düşürmek istemiyorum.
mentalitesi bozuk insanlar klübü. tanımım budur.