bugün

Türk hava yollarının kısaltılmış hali
(bkz: türk hava yolları)
they hate you.
eski ingilizce: senin.
(bkz: your)*
thy üç harfli bir kelime değildir. en azından türkçede değildir. ekfiil kullandığım için kendimden çok eminim. muadili için türk hayası yalattıranlar bir açıklama olaiblir.
70'lerdeki dc-10 facialarından sonra;

if you wanna die
fly thy

uyağı sıklıkla söyleniyordu.

şimdi imamların idaresinde olan bu kurum korkarım eski günlerine dönebilir. il orkestrasının başına mezarlıklar müdürünü getirenler gene de yüz kızartısından yoksun dolaşacaklardır etrafta o da ayrı. haa bir de pistte deve kesme olayını unutmamak lazım.
Alamanya U-17 futbol takımının dokuz numaralı topçusunun ismidir. Honduras'a bir dakikada iki gol atarak türk hava yolları ile rakip olduğunu ispatlamıştır.
ingilizce sohbette 'teşekkür ederim' anlamına gelebilecek bir kısaltmadır.
(bkz: thank you)
(bkz: iron maiden- hallowed be thy name)
türk hava yollarının kısaltımı olarak kullanılan kısaltma.
eski ingilizcede i (ben).

know thyself, always and eveywhere.
türk hava yollarının kısaltması. son zamanlarda siyasete alet olması ve hükümet yalakalığı yüzünden gözlerden bir hayli düşmüş şirket. bugün ise, sadece 300 gr olan minik ırk köpeği üst bölümde taşıması gerekirken, kargo bölümünde taşıyarak donarak ölmesine sebep olmuştur. 5 kilogramın altındaki canlı hayvanlar, yolcu bölümünde sahibiyle birlikte kafes içerisinde taşınmalıdır. her yönüyle, ben ve çevremden aşırı antipati toplamıştır.
süper lezzetli yemekleri vardır eğer tv'li uçaktaysanız yolculuk ne kadar uzun olsa da kesinlikle sıkılmazsınız. ama porsiyonlarının boyu düşüktür.
(bkz: tehirli hava yolları)
yolsuzluk yuvası şirket, yedikleri paralar fitil fitil bizden çıkıyor.
Adım hakan türk hava yollarında pilotum sözünü akla getirir.son yıllarda maalesef malum şahıs,partisi ve yancılarının arka bahcesi haline gelmiştir üzüyor hepimizi.
bu yaz Türkiye'ye gidip gelmek için tercih etmeyeceğim şirket. Isviçre hava yollarına göre fıyatları iki misli. Başka enayi bulsunlar. Benim mesilere kobelere verecek param yok.
Çok önemli bir şirketimizdir. yolsuzluk yaptığını ileri sürenlerin kaynakları götü galiba. Nerede alnı ak kimse var, hemen iftira atmayı başarıyorsunuz. dünyanın en güvenilir hava yollarından biri seçilmiş, en çok yolcu taşıyan hava yolu olmuş. sizin için bir anlam ifade etmiyor sanırım bu tarz başarılar. aa evet sizler köprüler, marmaraylar yapılmasın, icat çıkmasın, akp zamanı ülke gelişmesin geriye gitsin diyen kemalist yobaz zihniyetlersiniz. tabi evet.
türklerden fazla yabancıların kullandığı milli havayollarımız.
avrupaya satın almış olduğum dış hat biletimi kktc için değiştirmek istediğimde kıbrıs bizde iç hat statüsünde diyip değiştiremeyen havayolu.
hosteslik seçimlerinde tam bi ibne. Son aşamaya kadar geliyorsun almıyorlar. Torpil şart.
YÖK ile imzalanan protokolle, öğrencilerin uçak bileti alımında yüzde 25'lik indirimden faydalanması için artık öğrenci belgesi ibraz etmesi gerekmeyecekmiş. yalnız tek şart 24 yaşını geçmemiş olmak.

http://www.ntv.com.tr/eko...gi,A5amEIfgWkukr9CojF2iTQ
Geçen gün göz ucuyla THY'den tarihi kar: rekor başlıklı bir haber gördüm.

Bir yandan da zarar içinde yüzüyor diyorlar.

2+2'nin 4 ettiği ekonomide bile böyle çetrefilli durumlara sadece Türkiye'de rastlanır.
0:00 2:07