bugün

Thule efsanesinin kökeni kayıp bir uygarlığa dayanmaktadır. Bu da Nazizm' in temelini oluşturmaktadır. efsane etrafında birleşen bir grup Thule adında gizli bir tarikat kurmuşlar, Nazi Partisi' nin yedi kurucusundan biri olan Diettrich Eckardt Thule tarikatının temel felsefesini şöyle açıklamıştır: "Thule'un tüm sırları eski kayıp bir uygarlığa dayanır. insanoğlu ile "dış zekalar" arasında bulunan bazı aracı varlıklar bu sıralara erenlere büyük bir güç kaynağı oluşturmaktadır. Bu güç kaynağı Almanya' yı dünyaya egemen kılacaktır. Yine bu güç kaynağı geleceğin üstün insanının ortaya çıkmasını ve insan türünün değişimini sağlayacaktır."

işte bu sözler özetle Nazizim'in de temelini oluşturmaktaydı. Gizli Thule tarikatının üyeleri arasında Rudolf Hess, Karl Haushoffer, Alfred Rosenberg ve Adolf Hitler gibi isimler bulunmaktaydı. Daha sonraları Hitler' in büyü çalışmaları da gerçekleştirdiğı ortaya çıktmıştır. Bunlardan en belirgin olanı radyodan yaptığı konuşmalarda "ses büyüsü" denilen bir yöntemdir. Bu yöntem büyük kitlelerini etki altına alınmasında büyük bir fonksiyon görmüştür.
kurucusu dietrich eckart'tır. sembolü gamalı haç olarak da bilinen swastika'dır.
grönland da bir hava üssü ismi.
üyeleri arasında hitler'in nsdap'ye girişini sağlayan anton drexler de bulunan gizemli bir yapılanmanın adı.
kayıp kıta mu'dur.
Bunun cok kaliteli bir canta markası oldugunu soyleyen olmamıs.Neden amk??
bunun çantasından 2 tane aldım
garanti süresi 25 yılmış * baya baya 25 yıl
1 sırt çantası aldım , iphone kılıfı aldım

bu adamlar ne yaparsa alırım aq
ayakkabı yapsınlar onuda alırım , çanta bağırıyor kalitenin dibiyim diye.
edit : 620 TL , samsonite lerden falan bence daha iyi.
Çantasını almak için monster kulaklığımı vermeye razı olduğum çanta markası, tasarımın dibi !
kullanıyoruz severek , baya iyi.
Boyut Atlama, Görünmezlik ve Zaman Yolculuğu Deneyleri Yapan Karanlık Nazi Örgütü.