bugün

Kendi kendiyle konuşan yazar beyanıdır. Iyi bir yazardır ben entrylerini takdir ederim efendim. Var olsun yukarıdaki şahıs.
(bkz: #36239496) Ne yalan söyleyeyim güldüm * Altında çok ciddiye alan yorumlar da ilginç.
görsel

Her başlığa anne ile ilgili formata aykırı ve seviyesiz entry giren sonra da göt korkusu ile silip kaçan liseli. Moderasyon görür belki diye şunu şuraya bırakayım.
asalak bir velettir. ciddiye almayın yok gibi davranın belki gider.

aynen coni.
Bu çocuk ben ilk geldiğim zamanlar iyiydi de sonradan bozdu. Karması da artı 200 küsür iken eksi 60 lara düşmüş.
Öyle başlığa öyle cevap veriyorsan, verdiğin cevabın arkasında duracaksın aslanım. Klavye arkasından bile delikanlılık yapamıyorsunuz. Ne tırt bi nesilsiniz siz amk?

Bak yine kaçıyor amk ahahahah
Kızmayın abisi.. O daha küçük... Bırakın 1-2 trollük yapsın, sonra bıcı bıcı yapıp yatacak..
açtığı başlıklarda genelde tanımı unutan yazar. birkaç aydır yazmayayım diye kendimi tutuyordum ama artık dayanamadım.
Seviyorum bu adamı bilgi dolu girdileri var. Çizgisini bozmadan devam etmesi dileklerimle.
Donuzlamaktan, büyük bir şevk duyduğum zat.
çok yardımsever bir yazar. dilerim alperen ocaklı çıkar * .
(bkz: kaç ayda bir banyo oluyorsunuz)

banyo olarak kendini insanlığa adamış yazardır.
görsel

bir çomar, bir pislik, bir ahmak, bir domuz ve en büyük hakaret olan bir dincidir.

lanet olsun ki 'allah islamı yayamadı mı' başlığına yazdığı bu yazı ancak bu tanımı kazandırır.
game of thrones izleyenlerin annesine "fahişe" diyen karaktersiz. birader allah senin bu bayram bayram belanı versin başka bir şey demiyorum. yazıklar olsun gerçekten.

görsel

moderatöre resimle birlikte şikayet edeceğim. entry silip kaçtı arkadaş.
Meme sevici bir yazar.