bugün

--spoiler--
son iki bölümdür, politik takılıyorlar. koskoca memlekete sığamadılar resmen. governor, resmen göreceksiniz, pis liseliler hareketleriyle saldırı yapma peşinde. 14. bölümde rick reyizsin, kovduğu siyahi arkadaşlar takıma tekrar geri katılacak gibi. bakalım ilerleyen bölümlerde kimler gidici.
--spoiler--
feci sikko bir dizidir. bugun yayınlanan son bölümü olan 4-13'ü izlemek durumunda kaldım. hemen çözdüm olayı. 4. sezonun buraya kadar ki kısmı boşa çekilmiş.

--spoiler--

bir kere rick denen adam vali ile buluştuğunda vali'yi direk vurabilirdi, vursa zaten diğerleri saldıramaz çok bel bağlamışlar vali'ye ve olay biter. e rick vurmuyor ve dinliyor vali'yi, tehditlerini, taleplerini... yani aslında bu sezon 13. bölümde bitecek. bitmesi lazım. buradan sonra ne olacağıda belli finalde, rick vali'yi bir şekilde öldürecek, vali'nin kasabasının yeni lideri rick olacak. bu amk.

--spoiler--
bu sezon henüz bir aksiyon göremediğimiz dizidir.

biraz gıcıklaşmaya başladı.

hayırlısı be gülüm.
http://ulu.so/u87dik
zombiler yavaş yavaş 2. plana kaydı. oysa biz insan ve zombi mücadelesi görmek istiyorduk. çok mu şey istedik lan?
bütün sorunların çözümünün glenn karakterinin bir abdestine baktığı dizi.
pazartesiyi iple çektiren dizi. Tabi Leyla ile mecnun'da var.
lori'yi her görüşümde kezban sınıfındaki kızlara şükrediyorum , arkadaş her boka da karışılmaz her şeye de atlanmaz ille de benim dediğim olacak denilmez ki ya , verilen her karara triplere giriyor kevaşe!
rick'in iyice mal olduğu dizidir.
vali'nin nihayet öldüğü, bölüm yayınlanmıştır.

şaka lan şaka.
son 2-3 bölümdür aksiyonu iyice dibe vurmuş dizidir. hareket istiyorum oğlum hareket!
Çizgi Filmle bağlayan dizidir.
amc'de yayınlanan güzel bir dizidir.
--spoiler--
bu bölümü olmadı.

--spoiler--
bizlere inanılmaz aksiyonlu bir bölüm daha yaşatmış efsane dizi.

--spoiler--

bölümün sonunda zombiler ölüyor.

--spoiler--
3x14

Sırf atraksiyon kasacaklar diye saçma sapan mantık hatalarını sıraladılar. Kapışmayı da finale bırakacaklar, saçma sapan geçiş bölümleri yapıyorlar. Nefret ederim böyle şeyden.

--spoiler--

• Andrea ağaçlık yere koşuyor. Zombi belirtisi de yok ha.. Saklanıyor. Sırf heyecan yaratalım diye aptalca bir iş içine giriyorlar ve sessiz sedasız bir zombi arkadan geliyor. Ama yetmiyor tertemiz olan alana setten direk 2-3 zombi yollanıyor amına koyim. Ben anlamıyorum neden böyle salakça hamleler yaptıklarını.
• Andrea nerdeyse vali de orada bitiyor. Yine heyecan yaratmak için tam elini havaya kaldırmışken vali çıkıveriyor arkasından. Millet 2-3 zombiden zor kurtuluyor. Adam bir oda dolusu zombiden kurtuluyor. Yetmiyor aynı zamanlamayla Andrea'yı takip ediyor lan. Dişi denizatının bebeği taşıması gibi. aahaha.
• Şu Tyreese çok saf ve adam gibi adam. Cüssesiyle ruhu hiç uyumlu değil pezevengin.
• Kimse kusura bakmasın Vali ve Andrea'nın arasında geçen, mantık hatalarıyla dolu sikko bir bölümdü.
• O zombileri de Milton yaktı.

--spoiler--
--3x14 spoiler--

Şimdiye kadar ki en acayip walking dead bölümüydü. anasını satıyım 40 dakika boyunca hiçbir şey olmadı ve hiçbir şey olmamasına rağmen full adrenalin salgıladım. panik atak var zaten bende şu andrea vali versus unda kalp ritimlerim bozuldu yeminle. uyuz olduğum andreaya ilk kez bu bölümde sempati duydum kim ne derse desin cesur kız yani geç de olsa gözü açıldı ya o da bir şeydir. vali de ruh hastası anasını satıyım biri de çıkıp demiyor ki ne kan davasıymış bu kadar.

--spoiler--
--daryl öldü --

süper bir bölümdü teşekkürler dizimag.

--daryl öldü--
hala sezon finalinin yaratacagı etki cok daha büyük olsun diye sıradan bölümlerle ekrana gelen dizi.

şu an mayıştırıyorlar, hatta uyuttular sonra öyle bir sezon finali gelecek ki davulla uyandırılmak gibi olacak görürsünüz.

--s03e14--
governor, andrea'nın işkence işini rick'i hallettikten sonraya bırakacak ve rick'i sandıgı kadar kolay haklayamayınca andrea bir şekilde kaçacak. andrea'nın bu kadar kolay öleceğini düşünmüyorum. morgan ve tyreese arasında bir bağ var bence, morgan sezon finalinde tekrar ortaya çıkabilir. son olarak milton sen adamsın ama korkaklıgın onu sansürlemiş. biraz daha taşaklı olman gerek.
--s03e14--
her bölüm "ooohhh haftaya süper şeyler olucak" diye izlediğim dizi. sezon finali yaklaştı daha bir numara yok.

--spoiler--
vali de ne götmüş be arkadaş, ne büyüttün amk, milton ve andrea'da akıllanıyorlar yavaş yavaş, gerçi andrea'nın sonu belli değil ama milton gelip onu kurtaracak diye düşünüyorum.
--spoiler--
ilk başladığında takip edilen diziydi ama sonra saatler falan uyuşmadı maalesef yalan oldu.
çeteler arası savaşın döndüğü ve arada zombilerin karıştığı dizi haline dönüşmüştür.
ramiz dayı ile kenan birkan ın kapışmasına benzetmeseler bari.
s3x14

--spoiler--
andrea'nın kafası biraz çalışmaya başladı ama geç kaldığının farkında değil.
olay olarak pek bir gelişme olmadı ama gerilimi yüksek bir bölümdü. vali kötü adamlıkta diziler arası birinciliğe doğru ilerliyor. got'tan jeofrey gibi salaklıklar, spartacus'ten crassus gibi planları var. milleti kandırma konusunda da üstüne yok. tek ayak üstünde 1 milyon yalan söyleyebiliyor. tyreese tam olayı çakıyordu ki döşedi yalanları ama bence tyreese yemez bu olayı. bu arada yanındaki hatun kardeşiymiş. ben karısı zannediyordum. yanındaki elemanda bildiğin mal. karı gibi triplere giriyor.

esas bu bölüm milton doğru yolu buldu gibi. reyizlik mertebesine ulaşabilir böyle devam ederse. andrea'nın valiyi öldürmesini engelledi. zaten vali sezon finalini kesin görüyor. http://www.imdb.com/title/tt2521182/

sezon finalinde gidici mi acaba?

rick ve tayfasından sadece rick'i gördük. o da andrea'yı gördü ama hayal gördüğünü zannetti. adam iyice kafayı yiyecek.

mişon ve andrea flashback'i iyi oldu. keşke daha fazla flashback olsa.

3.sezonun son iki bölümü kaldı. bundan sonrası heyecanlı olacak gibi duruyor. sonrasında pazartesi akşamlarımız gene boş kalacak ama neyse!
--spoiler--

buradan sonrası ağır spoiler

--3. sezon final spoiler--
http://www.imdb.com/title/tt2521182/

sezon finalinde morgan'ı tekrar göreceğiz. güzel bir final bizi bekliyor olacak.
--3. sezon final spoiler--
son iki bölümü yarrağım gibi çekmişler amk.
yarrak gibi birşey olmuyor.
--spoiler--
senaristlerin çok sıkı taşşak geçtiği dizi. ulan bir bölüm full andera olur mu? bu da can ulan!!!!11!!!
--spoiler--
üçüncü sezona erken başlamışım şimdi son iki bölümü beklemek zorundayım.

(bkz: bana böyle söylenmedi)