bugün

adam tıp fakültesini bitirmiş yahu daha ne diyeyim ehe. zeki adam muhabbeti güzel daha ne olsun yahu. bi de bana yaşlı demeyeydi iyiydi ehe.
sözlükte ikinci nesil son sınıfa kadar azimle gelmis 6.sınıf tıpçı yazar."Kaynimda da var, çekme yapıyo" muhabbeti duyduğunda büyük ihtimalle koşarak uzaklaşmak isteyen, muhabbeti dinlenilesi bir yazar. Ayrıca şimdi hatırladım tee ne zaman önce bu yazarla bir konusmamiz olmuştu "doktorların götü kalkık tipler olması" konusunda ki girisi ile ilgili.konuşacak çok şeyim var da konuşturmayın beni edasında sanki. Ama hep konussun hocam hayatta da mutlu olsun.amin.
muhabbeti hiç durmadan dinlenesi yazar. hangi bölüm deyince 'tıp' demesiyle susmam bir oldu orası ayrı mesele. ayrıca yaşımla ilgili yaptığı espri için tebrik etmek lazım.
(bkz: cuk diye oturdu)
entrylerini severek takip ettiğim yazarlardan biridir efem.
bana atom sözü vermiş yazar. * eben o sözü unutmadım, hatırlatayım eheh.

hocam ben karıştırmışım mevzuyu, son giride belirttiğim konuşmayı hiç yapmamışız aslında. ben de nasıl hatırlamıyor deyü düşünüyordum.

edit= eben değil ben olacak o *
öğrenci evine gönderilen tencere geri gelmez derlerdi de inanmazdım. bunu kanıtlayan yazar. tencere nerde olm *

edit= nasıl bi çirkefleştim, tiksinçleştim böğğ.
memesever yazar.
memelerin çaylaklaştırdığı ilk yazar. oysa o meme konusunda çaylak değil, profesördür.
zeki insan, fazlasıyla hem de. zekasıyla bazen ürkütüyor, bazen güldürüyor, bazen bezdiriyor ve sıklıkla sevdiriyor.

edit: arkadaşına yazacağı entryi kendi başlığına girecek kadar da geri zekalı aynı zamanda.
italyan gelin gibi turlarda orda burda. sonu benzemesin...
bütün entrylerimi olur olmaz şikayet eden yazar. hiç sevmem kendilerini.
evimin içinde dolaşan büyük çaplı bart simpson, buzdolabından boş su şişesi bulmama yardımcı olan hayat arkadaşı.
Nice mutluluklar dilediğim yazar. Yanlışlıkla attığım bir mesajıma cevap vermek kibarlığını göstererek benim deli olmadığımı anlamamı sağlamıştır, teşekkür ediyorum kendisine.*
son entrysini 9 kasım 2016 tarihinde sagliklokman başlığı altına giren, toplamda 3033 başlık ve 7345 entry sahibi ikinci nesil yazar.