bugün

1999 yapımı philip noyce filmi..
başrollerinde denzel washington ve angelina jolie'nin oynadığı gerilim filmi..

(bkz: kemik koleksiyoncusu)
denzel washington'un harika bir performans gosterdigi filmdir.
24 yaşındaki Angelina Jolie ile Denzel Washington ın başrollerini oynadığı film. Sürükleyici ve sağlam bir kurguya sahiptir.
Başrollerini Denzel Washington ve Angelina Jolie'nin oynadığı 1999 yapımı gerilim filmidir.

Evli ve Çocuklu dizisinin Al Bundy'si de filmde rol almıştır.
stephen king sağolsun sürekliyici bir kurguya sahip, korku filmi dense de germekten öteye geçemeyen izlenesi film.
yıllar evvel çocuk sayılırken konak sinemasında izlemiştim. tıklım tıklım doluydu salon... hiç unutmam yanımda oturan o güzel genç ablaların filmden sonraki yüz ifadelerini. nasılda ürkmüşlerdi, korkmuşlardı. şimdi hepsi çoluğa çocuğa karışmışlardır. vay be hey gidi günler hey.
neyse filme dönersek; sürpriz bir başa * ve sona * sahip, kaliteli ve izlenilesi filmdir. özellikle afet polis rolündeki angelina jolie harikalar yaratmıştır...
az sonra cnbce'de başlayacak film. acaba bu kadar senedir niye izlemedim sorusunun cevabını alabilecek miyim bakalım?
angelina jolie nin "bakın ben iyi oyuncu değilim ama g*tüm başım çok güzel" dediği çok sayıda filmden biridir, ancak danzel washington ın filmde iki adım atmadan oyunculuğunu konuşturduğunu da atlamayalım.
danzel washington un dediğine göre sahip olduklarının hepsi bir parmak, iki omuz ve bir beyinmiş. beyin de beyin ama, o ayrı.
Denzel Washington'un en iyi filmlerinden.Engelli insanların neler yapabileceğini de vurgulayan film olmuştur ayrıca.
psikolojik gerilim türüne iyi bir örnek bu film. denzel washington döktürmüş resmen.
sırf angelina jolie'yi izleyebilmek için izlenebilir film. çok iyi be.
Jeffery Deaver'in aynı adlı romanından uyarlanan, başrolde Denzel Washington (Adama bu filmde aşık olmuştum) ve Angelina Jolie'nin olduğu film.
1999 Yapımı Phillip Noyce filmi. Denzel Washington, Angelina Jolie gibi yıldız isimler oynuyor. Uzun süresi nedeniyle çok sıkıcı bir film. Bir buçuk saatlik konuyu uzata, uzata 2 saat yapmışlar.
(bkz: angelina nın angelina olduğu yıllar)