bugün

(bkz: guzelligin on para etmez bendeki bu ask olmasa)
bir iki kere yerseniz hep yapacaktır. eğer bir kere bile yemezseniz(blöfse tabii) bir daha denemeyecektir.
bunu ben demiyorum skinner diyor *.

ayrıca ne yazık ki işte bu sevgili kızdır. kaprislidir, aman düşman başınadır.
terk edilir.
eski sevgilidir.
yolu açık olması gereken sevgilidir.*
"vazgeçilmezsin" yalanını ciddiye almış kişi.
lakin vazgeçilebilir, terkedilebilir, ama kaybedilmez, çünkü o kaybeder.
onunla geçirilen zaman için pişmanlık duyulmasını sağlayan, hafızadan silinmesi gereken sevgilidir.
yakın zaman da terk edeceğinin sinyalini veren sevgilidir. genelde bir tarafın pasif kalması sonucu diğer tarafın 'tepesine binmesi' dir.
terk etmek istemeyen sevgilidir.
Beş para etmez sevgili modelidir.Ama eğer kendini ruhu da dahil sevgilisine kaptırmış bir salak aşıksanız daha sık sık bu tehditle irkilecek aşık tipidir.Bilirki kendisine tapılıyor, ne dese yapılıyor, ne pislik yapsa affediliyor, ve terkedilmekten gerçekten korkan biriyle beraber azcık zora geldimi ilk yapılacak ve en ciddi tehdit şeklidir.
çok ayıp eden sevgilidir. tehdit ne demektir ya? her türlüsü çirkindir bunun. şakası bile kötü lan. düşünmesi bile kötü. "terk edersen, ben sana gösteririm gününü. başına iş açarım" deyin, olsun bitsin.
terk edilmekten korkan sevgilidir, korktuğu başına gelmesin diye habire korkutur kendi korktuğuyla.
hemen terk edilmesi gereken sevgilidir.

- dark, sen allah'a inanmiyacak misin hiç ?
- yoo...
- bak terk edicem seni yoksa !
- eeet. beni allah terk etmiş zaten.

sonra terk etti tabi, gitti abdestini aldi namaza başladi kevaşe. tabi o zamana kadar yediği penisleri uc uca koysak buradan cebelitarık boğazina boru hatti olur. papucumun dindari.
zaten terk etmiş sevgilidir. egosu bol olan sevgili daha o demeden tez terk etmelidir bu deyyusu.
onsuz dünyanın dönmeyeceğini sanan, götü kalkmış ama kalkan o götü onu sevene borçlu olduğunu unutan, üçüncü tekil şahıs adayı. terk etsin lan, bırakın. korkulu rüya görmektense, uyanık kalmak evladır. ne olacaksa olsun, defolsun da oh deyin. bugün mü terk edecek, yarın mı demekten, belirsizlikten kurtulursunuz.

olacak şeyi düşünmek, olmuştan beterdir. test edildi, onaylandı.
kısaca kullanan sevgilidir. terk edilmesi gerekendir.
eski ve terkedilmiştir.
(bkz: terk ettiği halde laf sokan sevgili)
Cehennemin dibine kadar yolu olan sevgilidir.
sevgili olunmaması gereken kişidir.
Sevgilinin anlamını bilmeyen genç....
terk edilmesi gereken sevgilidir.
eski sevgili sıfatını alması gereken sevgili.
edersen ekime etmessen * diye cevap verilmesi haktır.
bırakılıp,kaçılası sevgilidir.