bugün

O sevgilinin yüzüne sövmektir.
- dırdır etmek
- sebepsiz kıskançlık yapmak
- aşırı alınganlık
- özel ilgi alanlarına karışmak
- saçma sapan gelecek planları yapmak
*
direkt apaci ve abaza tarzina burunmektir.Kisa ve oz
kural 1 : umursama
kural 2 : başka bir kızla samimi ol
kural 3 : yanında küfret ve ağza alınamıyacak kelimeler söyle€
kural 4 : hala seni terk etmemiş ise ona alışmaya çalış *
her lafı evliliğe bağlamak, eşya bakmak, balayı programı yapmak.
Bazen bir şey yapmaya gerek kalmıyor aniden terk edilebiliyorsunuz ama en etkilisi için arkadaşlarla iddiaya girmiştik demek yeterlidir.
http://fizy.com/#s/1agm74
daha çok sevmek.
saçları yana tarayıp tesbihle buluşmaya gitmek, sonra lahmacun yiyip soğanlı sevgilinin yüzüne bakıp tıslamak, sonra afedersin diyerek tekrar (en az 15.) sevgilinin yüzüne genirmek afedersiniz.
(bkz: sorun sende degil bende)
ilgi gösterin.

iyi bir dinleyici olduğumdan* çok sayıda ayrılık dinledim ve her zaman terk edilen kişi anlatır ; ilişkilerini ve karakterlerini az çok bildiğim ve gözlemlerim sonucu* ilgi beraberinde yıpranmayı getiriyor.

beraber olduğu kişi hep ilgi göstersin, göstereyim düşüncesinde insanlar var mıdır ? evet fakat geriye kalan %99'luk kesim için üstte yazılanlar geçerlidir.
aldat,
buluşmaya başka bir kız ile el ele git.
terkederse elde var bir, terketmez ise iki tane sevgilin olur.
bazen sadece kendin olmak yeter de artar bile.
boyle beraber bi yerde otururken ben bi lavaboya gidiyim dediginde niye gidiyosun ki beni sevmiyon mu demek. denedim yuzde yuz calisiyo. ama tabi istemeyerek buldum bunu orasi apayri.
sevmek yetirli olacaktır. evet.
sadece sevmek yeterli değildir, ilgi göster, mutlu et, hayatını biz dediğin olgu için değiştir, önemli kararlar al, destek ihtiyacı hissettiğin anda karşı tarafa zor gelir ve terk edilmek kaçınılmaz olur.
kendinden fazla sevmek karşındakini. fazla yüz vermek. her dediğini alttan almak ve en önemlisi her gitmek istediğinde gitme diye yalvarmak. deneyin %100 çalışıyor.
alistigindan, hakkettiginden fazlasini sunmak.

her sey icin gecerli bu, yap terkedilmezsen gel beni bul.
Fazla güvenmek, deniz de kulağınızda su kaçınca bir şey duymazsınız ya aynı onun gibi geliyor uyarılar.
hiçbir şey yapmanıza gerek yok,
o kalbe günün birinde, ikinci bir aşk kendiliğinden gelip konacaktır...
https://www.youtube.com/watch?v=0rdzUlxZxz4
Arayıp sormamaktir.
Piç arkadaşim kizlari kullanıp böyle yapıyor. Maalesef.
Her seyi sorun edin bikiyolar bi sure sonra.
sevin giderler,

diyip klişe yapmak isterdim ama,

kendiniz olun,

dayanamazlar zaten,

kasmayın karşıdakine yaranıcam diye abi.
(bkz: accidental anal devirginization)
erkeklerin ekstra bir çaba göstermesine gerek yok bunun için. arayıp ilgilenirseniz olay "beni sıkıyosun :SSS"a sadece onun gösterdiği kadar ilgi gösterirseniz de "sen beni sevmiyorsun :SS"a dönecek terk edileceksiniz zaten.