bugün

Beni derin bilgileriyle aydınlatan yazar. Haydarım dumenim benim.
gönül adamı.
cinci.

ama severim kendisini. kendisi gibi insanlar da gereklidir her ortamda.
her türlü muhabbetinin gideri var ortam adamı.
anlamsız hareketler sergiler.

insan düşünüyor o paraların fotoğrafını çekip koymadaki amaç nedir diye, yok bir şey çıkmıyor amk. olum siz kırık mısınız ya? şakaysaa gülen beni dürtsün, ciddiysee yorum bile yapamıcam lan.
Beni sürekli överek utandıran adam. Yakışıklıdır da ayrıca, ne kadar zeki de olduğunu 2015 ygs lys de göreceksiniz inş.
sözlük formatına uyan, sevilen yazar. benden 20 gün ivedi davranmış yazar olmak için. tek sevmediğim yanı türkçe karakter kullanmaması, o da zorunluluktur bir şey diyemem.
Artık o bir başak.

Çaldılar burcumuzu !
orgazm edemeyeceği tek kadın şişme kadın olan erkeklerdir.*
aslan babamım burcu.
yani babam en kötü burç olsa misal bok burcu olsa bile en kral burçtur benim için.
nickinden de anlasilacagi gibi terazi burcu bir yazardir. entryleri dikkatimi cekmis oldugundan kendimi nick altinda buldum.

umalim ki insancil olsun, elleri bos gelmemis olsun.

not: en onemlisi de dunya kupasi final macinda varini yogunu almanya ya basmamis olsun.
tatlis biseymis ya.
arti 1 imle katildigim deneyin sahibi yazar.
iyi yazar kendisi yamuğu mesaja cevap vermemek olabilir o kadar. Seviyoz seni. * hadi şimdi verdiğin sözü tut nickaltı olanı.
Marka takılır. Entellektüeldir ve alıngandır.
güzelden anlayan ve güzeli seven erkektir.
Benimle jetskiye binmek için yanıp tutuşan yazar.
Bozulma bebeğim adres ver seni de alayım.
her şeyden önce insandır.
Yarın 16.00 gibi 34 ish 1167 plakalı siyah bmw ile bim in önünden alacağım, 18.00 gibi jetskiye binerken arkamdan sımsıkı sarılıcak olan yazar.

Edit: vasıta eksikliği.
çapkın erkeklerin genellikle burcu olduğu görülüyor bu tür kişiler kızlardan çok çekenlerdir.
Bu geceki uykusunu evinde, sıcacık yatağında alan yazar.
Zall denen dingukun entrysini gammazlayarak sildirmis yazardir.

görsel

isterse basbakanin oglu olsun yine de gammazlardim.

(bkz: terazi burcu)

(bkz: dingük)
(bkz: uzun zamandır nickaltına nickaltı girilmeyen yazar)
ne yapın ne edin, çocuk yapacağınız gece doğumun eylül-ekim ayına denk gelmemesi için plan yapın diyebileceğimiz burç erkeğidir.

(bkz: ben)
Adam kavram değil beyler, insan.

Kavram olanı için (bkz: terazi burcu erkeği).