bugün

sözünde durmuş ve sözlüğü buraya bırakmıştır. evde bir köşeye de bırakabilirdi ama inanmazsınız diye resimli kanıt olarak buraya bırakmış. daha ne yapsın adam?
sözlüğün adam gibi adamlarından olan yazar.
ahmet çakar da etek metek giyiyordu zamanında. onun çırağı herhalde...
(bkz: bodun)

Böyle de bırakmak olmaz. Aklıma geldi kahrolası tengir deyince şimdi, tengri falan.
Hakem adaletli olsa bırakmazdı.
Hayırlısı olsun,sevdiğimiz bir abimizdi.
Zülfikar sanayici budun abim yılların yazarı. Gitmez. Bikini giyebilir belki.
var oluş gayesinden vazgeçmesi anlamına gelen durum.
hayatta yapmaz çünkü yapamaz.
o bu boktan sözlüğün prensi gibi hissediyor kendini belki de kendini değerli hissettiği yegane yer sanal da olsa *
ayrıca gitmeyin elemanın üzerine bu kadar penaltı falan yani.
olası bir eylemdir. lakin adamın arkasından ne salladınız amk. tengir budun sizin dininize mi sövdü totorolar. tengri budun'u tanımaz etmeyiz lakin kimsenin arkasından böyle zama zingolu sallamlara da sesimizi çıkarmayacak değiliz. varsa bir tespitiniz yazın. yoksa nash.
gitmesin dediğim yazar. illa bırakacaksa azaltarak bıraksın sözlüğü.
Adamın karşısına çıksa abi çekecek lavuklar burda gelmiş adama ''kavat'', ''amına kodumun cocugu'' gibi ifadeler kullanıyorlar. Kingkong musun nesin bilmiyorum ama sıkıyorsa yüzüne de söyle bakalım.
Sanal ortamda insanlar birbirlerine ne kadar kolay küfür edebiliyorlar ya, şaşırıyorum.
Birkisaksami gerçekten dogru söylüyorsun kızdığım nokta sanalda yapıp gerçekte abi çekecek burda klavye delikanlılığı yapıyorlar.
adam sözlüğü bırakmış gitme falan diyeceğinize ya da hoşçakal diyeceğinize küfür ediyorsunuz ayıp yani.

hoşçakal tengir budun...
(bkz: sikerler kamil hepinizi sikerler)
kafayi yemis lan bunlar. tanimadiginiz insana sovecek kadar kucuk musunuz? guldum.
sozlugu birakmasina uzulurum. mantikli yazar.
Tengir tamam güldük ettik ama git artik uzatma.
herkes benim gibi sözünün eri değil ki sözlüğü bırakacağım dediğinde bıraksın.

her defasında gerçeği saptıran bir yazar. oğullarına silah kullandırmakla övünen bir adet barzo.
Ulan bizim mahalledeki fitne osman'ın bile seveni var bunun yok yazarı.

Tanımıyorum kendisini, fakat ibnelik olsun diye ortaya atılmış bir iddia üzerinden yürüyüp farklı hesapları görme gayreti yakışıksız. Edilmedik hakaret söz kalmadı.

Biraz daha üzerine gidilirse ağzından acı su gelecek.
Olm deli misiniz lan?
Adam goygoyuna yazmış, ben de muhabbetine güvendiğimden goygoyuna başlığını açtım. Tamam dalga geçilir, gülünür, geyiği yapılır, 2 saat sonra biter.
Küfürler, siktir gitler, adamlıklar falan bu nedir amk? Başkası 'x takım y takımı yenemezse götüm sizindir' yazıyor, hiçbiriniz gidip göt istemiyorsunuz Da bu adama mı sardınız? Hayır yani sizin yüzünüzden ben vicdan yapıyorum burada başlığı açtım diye.
Tengir gitsin, tito gitsin, bilmem kim gitsin... nolsun amk, bir tek taytlı kızın amacı diye başlık açanlar mı kalsın? Hali hazırda olmuşu var inci sözlük diye, istediğiniz seviye buysa oralarda takılabilirsiniz.
karşısında it gibi titreyecek kalem oynatamayacak cümle kuramayacak heriflerin gazabına uğramış ulu Türkçü dür.

kendilerini bile yakamazlar ateş olsalar abi. ağzını bozma bunlar için.
Ne zamandan beri silah kullanmak övünç kaynağı? Çok iyi bir haltmış gibi. Silahi olan kendini bi halt zannediyor. Bireysel silahlanma kötü bir şeydir.

Cahil bir yazar.
--spoiler--

Kalem, fırça, mermer nedir? Birer oyuncak!
Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

--spoiler--

Attığın 12 olsun sayın yazar.
sözlüğün en kaliteli yazarlarından birisidir. severek takip ediyoruz kendisini.
Bu arkadaştan süper siyasetçi olur. Hem yalancı hem düzenbaz hem de primci. Bir daha ki seçimde Oyum sana tangur tungur. Böyle devam.