bugün

hbbia ve kuklanın aynı yazar olması ve hangi adla girdiğini karıştırmaya başlaması ile ortaya çıkan senaryodur.
Genelde sevişmeden pipinizi ıslak mendille siler. Ama bu sizi
Daha da tahrik eder.
zamanla alışır bakım olarak düşünmek lazım...
kadınların çoğu böyledir.

sevişmeden önce banyo yaptırmayı unutmuş, nasıl titiz bayanmış o öyle.

ayrıca önce tuvalete gideceksin, çünkü sonra ilişki sırasında idrar filan gelme durumu olmaması gerekir, hijyene terstir. tuvaletten sonra banyo yapacaksın, yoksa vücudun kadına değdiğinde hijyen kaybolur.

dişlerini de fırçalamayı unutmaman lazım, kız seni öpmeden önce kimbilir ağzını nerelere sokmuştun. ya burnunu, ayaklarını ? en temizi banyo yaparken gusül abdesti şeklinde tüm vucudu temizlemek.

sonra yatağın üstüne yeni yıkanmış bir örtü serilmelidir, bu da hijyen için gereklidir.

en önemlisi de, yatakta kadına oral ya da anal sex yapmayı önermemek gerekir, bunlar hem hijyene hem de adabı muaşeret kurallarına terstir.

bu kadr çok şeyi nereden biliyorum, eh işte. türkiye gerçeği, yaşaya yaşaya öğreniyoruz.

bu kadar titiz olmayan bir bayan görürsem -pasaklı- derim ve hatta tiksinirim şerefsizim. alışmışız artık.

henüz alışamayanlar olduğu görülmektedir.
astronot elbisesiyle sevişmeniz gerekebilir.
facial cumshot finalini asla kabul etmeyecek kadınla sevişmektir. e ben ne anladım bu işten?'dir.
hülasa denince tanınan yazardan fantezi fırtınasıdır.
öptüğümde ıslak mendille banyo yaptığını da bilirim.
titizsen beraber olma arkadaşım kimseyle.
duşta yapılabilecek bir eylemdir.
fantezi seçeneklerini çok kısıtlayan bir vaziyettir.
(bkz: obsesyon)
(bkz: obsesif kompulsif)
birebir canlı canlı tabuta konmaktır.
tam aşağılara indiğiniz sırada size "elini yıkadın mı?" diye sorup akabinde banyoya yollayan muhtemelen bir doktorla sevişmektir. şehveti bir anlığına yok eder.
ne içine nede vücudunun herhangi bir yerine boşalmanıza izin vermez ve sex öncesi iyice bir keseler vücudunuz kızarır acıdan bağırsanızda tıpkı çocukken bizi yıkayan anneler gibi sus kiri çıksın der (nereden mi biliyorum karıştırma orasını).
otis abiden aşırmalar
-sen önce duş.
Sperminiz yere akmasın diye, her yere bez örtecektir. Hatta bazen çükünüzün tozunu bile alabilir. *
işten gelir, duş alır, dişlerini fırçalar, makinadan yeni çıkmış yumuşatıcı kokulu geceliğini giyer, makyajını temizler. bunların benzerlerini de sizden yapmanızı ister. yoksa vermez, zaten o saatten sonra verse de çekilmez.

(bkz: başım ağrıyor)
ilk sorusu da büyük ihtimalle şu olur.

sen almak duj?
Zordur hayattan soğutur. kadın kaprisi burada da kendini gösterir. 90'ların cocuğuyuz alışık değiliz öyle hergün yıkanmaya. Zaten milletçe suyu da sevmeyiz pek ama zamane kızları çok titiz efendim. Yok yıkan, yok kondom olmadan olmaz, yok traş olmadan olmaz, yok sakalların batıyor falan.
Yapmayın kızlar biz erkekler doğal severiz. Ne gerek var bu bürokrasiye!
sevişme sırasında kontrolden çıkacağı için pek sıkıntı olmaz.
Yüzüne gözüne attıramazsınız.
(bkz: bree van de kamp)
malafatı arap sabunuyla ovup, bir gece önceden çamaşır suyuna bastırmaktır.
ilk önce iki vücutta ıslak mendille toplu iğne ucu kalmayacak kadar silinir.