bugün

vallahi utanıyorum sen adam. billahi utanıyorum!
hoca şu halini görse senin suratına bırak bakmayı suratına sıçmaz bile.

erbakanı bu hale getirenlerle iş tuttun! ödüllerine çağırıp 'milli görüşü' ayaklar altına aldın, kendi menfaatin için ideolojini sattın, vallahi billahi utanıyorum senden!

görsel
parlatılıp altının ısıtıldığına bakmayın, bu herif bildiğin sivas belediye başkanı.

ağzından salyalar akan kudurmuş güruh insanları cayır cayır yakarken oturup izlemiş bir pislik. yobaz yobazdır. nokta.
Hayırlı olsun.
Sıra chp ve iyi partide.
Saadetin adaylarını meclise taşımak için " millet ittifakı " gereğini yapmalıdır.
Sözkonusu vatandır. Siyasi beka teferruattır.

Muharrem ince imza meselesinde olduğu gibi bu konuda da talimatı patlatmalıdır.
adamım benim be yürü bilge başkan kim tutar seni.
https://www.facebook.com/...Xck_DQDeOHRgXCjlyRgpHoaOw

bir adet amcamız tarafından ateş edilen canlıdır.

islam düşmanlarıyla işbirligi içerisindedir.
allahtan korkun. kendinizden başka herkesi kafir olarak görme hastalığından kurtulun.

hdp ile ittifak yapsan terör sevici olursun,
mhp ile ittifak yapsan faşist olursun,
iyi parti ile ittifak yapsan fetöcü olursun,
chp ile ittifak yapsan islam düşmanı olursun.
kimseyle ittifak yapmayıp tek başına seçime girsen müslümanların oyunu bölüyor diye suçlanırsın.

açık açık şunu söyleyin. biz akpli olmayan herkesi hain, kafir, münafık, islam düşmanı olarak görüyoruz deyin. zaten böyle görüyorsunuz. bizde sizin ne kadar şerefsiz olduğunuzu bilelim ki zaten biliyoruz.

16 yıllık muhafazakar (allah bunlardan bizi korusun) iktidarının özeti: bütün pislikleri yap, bütün haltları işle; sonra 180 derece dönüp millete veya bir gruba kendi günahlarını yükle.

dilim varmıyor bazı şeyleri söylemeye. allahtan korkuyorum. lakin bu iktidarın ilahı erdoğan, kıblesi beyaz saray, iman esasları ise laiklik, liberal ekonomi ve aksırana tıksırana kadar çalma üzerine kurulmustur.

edit: cahilliğin son kalıntıları bunlar. ismimin anlamı muhammedin ordusunun askeri demektir. sözlere laf söyleyemeyen şekle saldırır.
ulan haysiyetsiz sende gram şeref olsa peygamberinin ismile nick almazsın koskoca cihan padişahları utanıp mehmetti ahmetti o isimleri almışken şu şeref yoksununun yaptıgına bak.

geçenlerde saadetli takliti yapıp ne kadar dalga geçsemde efendi takılıyordu bugün içindeki hamamböcegini dışarı çıkarmış direkt hakaret etmiş.

peygambere ahlaksız, islama yalan, kurana ikra bismi rabbi safsatası diyenlere yanlarsanız küffarın, dinsizin önde gideni olursunuz nokta.

adama bak yav al internet orda, adamlar alenen islama düşmanız diyorlar, hayır bu dallamaların anlamadıgım şeyi şu bak bakalım akpde mhpde müslüman olmayan birileri va rmı? yani o kadar allahsız chpde ne buluyor, chpde inananlar varmış bana ne bu onların cehaleti. okumuyor bilmiyorlar. ha okumamak bilmemek suçlarını hafifletmiyor bu arada.
'demiri, demirle dövdüler; biri sıcak, biri soğuktu.

insanı, insanla kırdılar; birisi aç, birisi toktu.

bu ülkede mesele, temelde sağcı solcu meselesi değildir.

bu ülkede mesele muhafazakar ya da liberal meselesi de değildir.

bu ülkede mesele hak yiyenlerle hakkı yenenler arasındadır.

mesele, kibirlilerle hor görülenler arasındadır.

mesele, zulmedenlerle mazlumlar arasındadır.'

bilge başkan temel karamollaoğlu - cumhurbaşkanlığı açıklaması

https://youtu.be/PNaD3KlnmIw

görsel
islam peygamberinin adını neden nick olarak seçtigini açıklayamayan bir adet dogan görünümlü şahin tarafından övülen yaptıgı ittifakla en çok oy kaybeden kişidir.

has saadetliler biri küfür eder diye cümle içinde kullanmazken sen kim oluyorsun da nick olarak kullanıyorsun.

inandırıcı gelsin diye mi şebek.
sene 1994. rte istanbul büyükşehir belediye başkanı adayı. destek için mahmut efendinin ayağına gider. refah partisinin amblemi hatrına tamam inşallah diye cevap alır.

görsel
%2'yi geçerse tamamen ak parti'nin hatasından geçecek olan adam.

ittifakta milliyetçilerin harici illa muhafazakar ortak da olsun diye diye bu adamı ak parti popüler kıldı.

E ne oldu peki şimdi?
Sırf sana muhalefet diye chp bile destek veriyor saadet'e. Belki chp'ye senden daha da zıt kutup olan saadet'e.

Ne varsa mhp ile bbp'de vardı.
Katmayacaktınız saadet'i işin içine, yok demelerine rağmen ısrar etmeyecektiniz.
Eşi, sonradan müslüman olmuş bir ingilizdir. 50 yıldır evliler.
demirtaşı ziyaret edecekmiş ama inşallah ziyaret etmeye gerek kalmadan kısa sürede çıkar demiş.

https://www.google.com.tr...0k1j33i21k1.0.HenkoF7gUWc

şunu al bir saadet sayfasında yayınla veya saadetlinin önünde göster, 30 saniyede en kötü saadetliyi sandıktan uzaklaştırırsın kafadan yüzde 0.0001lik katkı daha ne olsun.

çalışın ey akpli gençlik. bakın adamlar sizin işinizi de kolaylaştıryorlar.
“Ben islamcı değilim ben Müslümanım” , “Eğer biz islam’dan bahsedeceksek, her şeyden önce adalet ve güzel ahlak gelir” diyen saadet partisi lideri.

https://www.istiklal.com....i-degil-muslumanim/383197
son derece başarılı olduğunu düşündüğüm siyasetçi. Akp'den ciddi oy alacağını düşünenlerdenim.
bana söylemleri rahmetli erbakan'ın son zamanlarındaki söylemleri ile hemen hemen aynı geliyor. ikisi de doğu perinçek gibi tamam bu kez kesin biz kazanacağız edalarından kurtulamadılar, artık etraflarında nasıl bir güruh varsa onları kazanacaklarına inandıran.
şüphesiz ki kaybedenlerdensin temel reis.
sivas madımak olayları azmettirici belediye başkanı olarak anılsada ne tanık nede sanık olmuştur dip bilgi olarak dursun burda.

not: yeni çıkan bir video ile beyanımı düzeltmek isterim. kendisi olayları harlamamış sakinleştirmeye çalışmış bu güne kadar beni yanıltan gazete ve yazarlarının burdan sizin vasıtanız ile (bkz: ta amına koyayım!)

https://twitter.com/Ebube...98301462387191808/video/1
sakalına kurban!

1. turda oyları iyice böl tamam mı?

2. turda da Muharrem'e verin ailecek. kıpıs by.
Adam adam.
görsel
Bu çizgiyi korumaya devam ederse akp den alacağı % 1 lik oy bile Türkiye tarihini değiştirecek olan siyasetçidir.

AKP ye oy verenler bile iç siyasette yapılan adaletsizlikleri görüyor. Bunun bir etkisi olacaktır.
tesettürlü sandığım 50 yıllık eşinin, sonradan müslüman olmuş bir ingiliz çıkmasıyla şaşırtmıştır. ingilterede ek eğitim alırken tanışmışlar ahahaha.
bir de adam tekstil mühendisi çıktı abi yaa.
Mustafa Kamalakla geçen yılları görünce keşke partinin başına daha önce geçseymiş dediğim siyasetçi.
Yüzde 2-3 olan saadat partisi oyunu sıfıra çekmiş siyasetci.
Aktrollere göre akapeye yanlamadığı ve reislerini yalamadığı için 'balon' olarak nitelendirilen siyaset adamı.

Bu makarna Ve kömür müptelaları bu adama bok atıyorsa iyi bir adamdır demek ki.