bugün

son günlerin popüler şarkısı olan gangnam style'ı çok seven insandır. geçici hevesini telefonuna lanse ederek kendisini mutlu eder.
iyi davranılması gereken mahlukattır. Fazla yüklenmemekte fayda vardır. Lakin adam zaten gangnam style yüklenmiştir.
mutlu oluyorsa bit şey demek olmaz şimdi yapsın efendim.
popüler kültür esareti altında yaşayan milyonlarca yurdum insanından herhangi biri.
genelde 50 yaş üstü amcalarımızın teyzelerimizin telefonlarında olur hınzır çocukları ya da torunlarının işidir.
apaçi dansının müziğinden sonra aklına sadece gangnam gelen insandır.
bu kişinin telefonunun 2 sene öncesinin zil sesi de outro lex'di.
hastanedeki babanedir.
dev pestamalina sarinmis, butun ciddiyetiyle sirasini beklerken aniden beline sarmis oldugu cantadan sesler yukselir: oppa gangnam style.
bir de otobuslerde yasli teyzelerin arabesk raple calan telefonlari var tabi. hep ergen torunlarinin telefonunu karistirirken oylesine yaptigina inandirdim kendimi. o teyzeler nokia tune insaniydi cunku.
ya bence zil sisleri tanimadiginiz insanlar hakkinda cok iyi ipuclari veriyor. hatta direkt kisiligini yansitiyor. zil sesi onemli.
zamanında da telefon zil sesini dale don dale yapmış kişidir. hayatında sadece çok popüler bir şarkı olduğu vakit yabancı müzik dinleyen bu kimse hemen şarkıyı zil sesi yapar.
kısa mesaj sesini de yamyam style yaparsa şaşırılmayacak kişidir.
maymuna dönmüştür.