bugün

Sapık sapıktır. Ayırdetmez. Tecavüz hiç bir şekilde masum olamaz. Cinsel sapkınlık hapisle cezalandırılamaz. idam lazım idam. idam şart. idam kaçınılmaz. Kaşıntısı olup da tarak arananlar, başlık hortlatan kaşarlar, pislik şerefsiz tecavüzcüleri, iğrenç fantazilerine ve emellerine alet edip masum kadınlara ve kızlara bok atmasınlar.
Kimse kusura bakmasın ben de bir erkeğim, plajlarda bikinisiz güneşlenenleri bile gördüm ama hiç aklımdan tecavüz etmek gibi bir düşünce geçmedi. Biraz nefsinize hakim olun amk. Büyük konuşmayayım diyorum ama konuşucam. Giderim dağı, taşı, toprağı sikerim yine de birisine tecavüz etmem ve etmeye de yeltenmem.
hiç bir şey tecavüzü mesrulastiramaz. nokta.
Davetiyenizi sikim! Şerefsizlik yapmayın. Bu çocuklar neye davetiye çıkardı ulan o zaman!

görsel

Tecavüz dünyanın en aşağılık suçlarından biri. Ne olursa olsun hangi şart dahilinde olursa olsun tecavüz asla meşru kılınamaz. Kendinden payla bunu empati kur.

Örneğin senin olan bir şeyi ve hemde maddesel birşeyden örnek veriyorum. Bisikletini veya arabanı veya paltonu senden izinsiz rızan dışında biri kullansa ne hissediyorsun? Öfke duyar mısın?

Mesela kapının önünde duran krediyle aldığın araban beni tahrik etse kullanmak için kafayı yesem ve çalsam... Arabanın hic mi suçu yok amk! Al cebine çıkar evinde dursun değil mi?

Neyse arabanın paltonun bisikletin amk! Burada sözkonusu hürriyet! Mahremiyet tecavüz ulan tecavüz.

Rızası dışında kimseye Do ku na maz sın! Net.

Dokunursan şerefsiz karaktersiz bir puştsun.
bu düşünceyi olumlayan herkes potansiyel tecavüzcüdür.
Tecavüzü meşrulaştırmaya çalışan yavşakların söylemidir. Bir insanın ne giydiği yada ne giymediği tecavüz hakkı vermez kimseye.
Şimdi söyleyince yine edep adap bilmeyen taraf biz Oluruz ama damacana, bank ördek , ufacık çocuklara tepkiniz ne onu merak ediyorum. Onlar da mı davetiye çıkardı? Olay zihniyet dicem sizde o da yok.
bilinçli veya bilinçsiz olarak karşı cins veya eş cinsini tahrik etmeye yeltenmiş kimse.
cenâb-ı hak her insana helaline karşı sergilemesi gerektiği şehvet kuvvetini vermiştir ki insanlar çoğalsın. dolayısıyla kişi harama bakmamakla imtihandadır. harama bakmaya teşvik edende harama bakan kişide kötü insandır. şunu unutmamız gerekir ki milyarlar seneden beri var olan ateş yakıcılığından bir şey kaybetmemiştir. eee bu ateşe de yanıcılığından birşey kaybetmeyen odun gerekmez mi?
not: 1- her kapalı kadın iffetli olmadığı gibi her açık giyinen kadın da namussuz değildir.
2- kadınların açık saçıklığı tercih etmeleri erkekleri cezbedebildikleri içindir. yani erkekler bakmaz ise kadınlarda açık giyinmeyi tercih etmeyecektir.
(bkz: tesettür risalesi)
Özgürlük diye diye kıçını yırtan kızdır.
yakında (bkz: sikilmesi gereken erkek yazarlar) listesi yapacağım. hazır olun.
"Her davete icabet ediyormusun be ibine" diyerekten tepki göstermeme neden olan ibne başlığı.
o giyindi diye bakmak mi zorundasin ya hadi bakmayi gectim laf ile taciz, dokunma, hatta kacirip zorla tecavuz etme...

Dolmusa biniyorum ustumde askili var. adam arka koltuktan koluma dokunuyor. Ya senin gecmisini sikeyim demek icin dondum kacti gitti. Amina koydugumun abazalari ya. Bu nasil bir yokluk amk. Siktir git evinde 31 mi cekiyosun soda sisesine mi oturuyosun ne bok yiyorsan ye ama elin bacisina kizina dokunma orospu cocugu.
Hiç şiddetten yana bir insan olmadım, kimseye vuramam da zaten ama şu fikre sahip insanımsıları sıraya dizseler hepsinin ağzına tek tek tekme atabilirim. Gereksiz insan müsveddeleri be. Tşk.
Tecavüzü meşru kılan arkadaşların en kısa zamanda başlarına gelmesini temenni ediyorum
Bir arkadaş yazmıştı tekrar hatırlatayım otobüste çarşaflınbir kızın sadece tek görünen kısmı olan elinden etkilenip off kaymak gibi ne çakılır muhabbetine giren mikronizmalar var şu ülkede.
yoktur. bir insan hiçbir şey giymese de cinsel saldırıya uğramama hakkına sahiptir.
hiç bir giyiniş tarzı tecavüzü meşrulaştırmaz ki. türkiye de tecavüz için genellikle zayıf görünümlü kapalı bu durumu dillendiremeyecek veya çocukların veya hayvanların hedef alındığı su götürmez gerçektir.
şuan tobüste karşımda duruyor. tasvir etmeye gerek yok harkulade bir davetiye hazırlamış abilerimize. aman abiler bu tür bubi tuzaklarına gelmeyin; gelirseniz tuzağa düşmeyen diğer abiler tarafından kurtarılamayıp linç edilme ihtimaliniz yüksektir.
lanet olsun boyle bir dusunceye..
tecavüzcüyü aklamaya çalışmışcasına açılan başlıktır.kimin ne giydiği kimseyi ilgilendirmez.
sikiyle düşündükten sonra boş delik bulsa yürüyecek olan adamlar için farketmeyen.

aşırı şekilde barbarlık içerir.
öyle bir kız yoktur. şerefsizliğini hafifletmek için böyle kelimeler sıçabilen insanlar vardır.
Sapıkların kimin nasıl giyindiğine bakmadığı bir gerçektir.

idam istemiyoruz diyenler bunu bir kez daha düşünmeli.
Burada yazdıkların emin ol tecavüzcü şerefsizin umrunda değil. istediğin kadar küfür et.
ilerleyen günlerde, idamla ilgili bir referandum olduğunda hayır dersen. Burada boş boş küfür etmeye ve tecavüzcünün umrunda olmamaya devam edeceksin. Emin olun burada tecavüzcüye küfür edelerin %99 u idam istemiyoruz naraları atacaklar. Buda sizin konu hakkındaki samimiyetsizliğinizi gösterecek.
Çomar turnusolü başlık.
yok öyle bişey. kendine hakim olamayan, nefsine hakim olamayan kalkıp ortalikta ben erkeğim, delikanliyim diye gezmesin amk.
isterse kadin sokakta çırılçıplak dolaşsın. kadin öyle geziyor diye sen onun ırzına el uzatamazsın. göz bile dikemezsin. gercekten güçlü olmak, esas erkeklik budur.
haysiyetsiz şerefsiz insanlıktan zerre miktarda nasibini alamamış bir azgının tipik bahanesidir. kimse tecavüze davetiye çıkarmaz.