bugün

(bkz: bir iktidarsızın çığlıkları)
31'e malzeme olmaktan kurtulamayacak olan kızdır. (bkz: uhş)
damacanaya tecavüz eden insanların olduğu ülkede yaşıyoruz. o sebeple bari hanımları rahat bırakın.
düğününde davetiye çıkarmasına gerek kalmayacak kızdır. zaten böyle giyinen kızın düğününe herkes gelir.
tehlikeyi göze alan maceraperest kızdır.

görsel
tecavüze uğramak isteyen bir kızın tecavüze uygun kostüm giymiş halidir.
gerizekalılığını ve sikkafalılığını belli eden erkek müsveddelerinin erkek sıfatını ayaklar altına alma eylemlerini mazur gösterme çabalarını anlatır bana.
merak ettim nasıl oluyor bu giyinme tarzı.şapkadan tavşan çıkaran amcanın kıyafeti belli buda öyle birşeymi acaba?
oyle bir kiz yoktur, kizi oyle gormek isteyen beyinsiz erkekler vardir. kendi isledigi sucun sebebini karsi tarafta arayan serefsiz erkek modelidir.
bikini bölgesinin üst bölümü ile göğüsün alt kısmını örtecek şekilde giyinmiş kızdır. sağ eliyle sağ meme ucunu ağzına doğru götürüp yalarken, sol eliyle de kalçasının sol lobunu tokatlaması gerekir. tersi de olabilir tabii ki.
(bkz: bu da mı gol değil)
inşallah abaza birine denk gelmez dediğim kız.
Yanlış yapan kızdır. Öyle giyiniyorsan tecavüzü göze alıyorsun demektir. Çünkü burası türkiye.
Tshirtünün üzerinde "tecavüz edin bana " yazıyordur. Ancak o şekilde bir davetiye çıkabilir.
Öyle bir giyiniş yoktur. Uydurmadır. Özgür bir ülkedeyiz. Sadece kendine hakim olmayan erkek vardır. O da insanlığın yüz karasıdır.
Burası türkiye burada her daim mağdur suçludur çünkü hep o suça teşvik eder.
öyle düşünen "nihat doğan"a güzel tecavüz edildi. şimdi herkes "ha siktir!" diyor.
tecavüze davetiye çıkaran durum erkeğin nefsine hakim olamayacak kadar iradesiz, alçak, namussuz, orrrrrr olmasından kaynaklanır. mağdurun suçu yoktur.
Bugün kime tecavüz etsem düşüncesiyle sokağa çıkıp kadınların ne giydiğine bakan kokuşmuş zihniyetli potansiyel tecavüzcü beyanıdır.
Nasıl bir insanın giydiği kıyafet yüzünden tecavüze davetiye çıkardığı düşünülebilirki? Sadece çükü kopasica hemcinslerimin işledikleri suç sonrası arkalarına sığındıkları yalandir. inanilmamalidir.
Ozaman sende tecavüzcü potansiyeli olduğu için dayağı hakediyorsun.
Davetiye ancak iradesiz hayvanlar için geçerlidir.
fahişe olsa dahi tecavüz edilemeyecek kızdır. adı üstüne (bkz: tecavüz)

diyelim basketbol topu gibi popon var. adamın içi gitti. sana poponu belli eden şeyler giyiyorsun diye tecavüz etse hoşuna gider mi? lütfen empati.
bununda bir sınırı vardır yani bulundugun semt ve saatin kaç olduğuda baya bi önemli şimdi sen ulusta saat 11 de mini etekle gezersen senin için güzel olmaz saat 1 2 gibi kızılayda olsan laf falan atarlar (doğru mu değil) ama kalabalıktır pek sorun çıkmaz zaten giyiyorsan birilerinin bakacağı kesin olacak bir şey o yüzden akşamları tekin olmayan yerlerde öyle dolaşmayın yoksa isteyen istediği şekilde giyinebilmeli ama malesef bu olamıyor bazı ''insanlarımız'' yüzünden.

not:neyi eksiledin annene kardesıne laf atanları elestırdıgım ıcın mı?
Biz annesinin dizinden tahrik olan bir ülkede yaşıyoruz.
Artık değiştirin bu sığ düşünceleri.
Çarşaf giydi merak ettik tecavüz ettik.
Açık giydi tahrik etti.
Kırmızı giymeseydi.
Tavuğa tecavüz eden var ne yani o da mı tahrik etti.
Göster am cana pipini , erkek her şeyi yapar küçüklukten beri böyle yetiştirilen erkeklerin burada bu yorumlari yapması sasirtmiyor.
En iyisi kadınlar evden çıkmasın hatta odaya kilitleyelim tecavüz olmasın.
Bakın ananıza sövmek istemiyorum. Ya yemin ediyorum adamı günahkar ediyonuz ya.