bugün

sözlüğün vazgeçilemez parçalarıdır. her konuda muhakkak en az birinin ismi geçer. artık onlar birer
ikon oldular hepimiz için. aynı mizah dergilerindekiler gibi. merakla bekledim bütün bunları içeren kozmoplit bir başlık ne vakit gelecek diye lakin beklenen her zaman olmuyor, olmadı. olsun be güzelim * varlığın yeter diyorum.
hülya avşar'ın başrolünü oynadığı fettoş cemaatinin destek verdiği son film.
(bkz: ajdar sız okan sız muhebbet döner oldu buralar da)
karl marx ın toplumsal afyonlar tespitinin ne derece doğru olduğunu kanıtlayan durumdur. sex,din,spor un yanına bide tayyiple siyaset gelince tam türkiye profili çıkmıştır ortaya. ayrıca marx ın kapitalinin hala yaşadığının ve hayaletinin hala dünya üzerinde dolaştığının kanıtı olan başlıktır.
ajdar ve okan başlıkta unutulmuştur. eklense daha güzel olurdu. yapı taşı bunlar gel vatandaş gel.
günlük yaşamımızın %90 ını kaplayan konular.
ülkemizin gerçekleridir.
(bkz: ülkücü kemalist şeriatçı türbanlı sorosçu kürtçü)
(bkz: metin ali feyyaz)
interaktif sözlüklerin hayat damarlarıdır.
sözlüğü sikerten ana başlıklardır efendim. üstelik sürekli bu konuda konuşanlar da ne kadar bir bok bilmediklerinin farkında değiller.

- kahvelerde, belediye otobüslerinde duyduklarıyla veya liseliler için söylüyorum babalarının düşünceleriyle yazarlar.
- açıp bi boku okumazlar.
- ne savunduğu düşünceyi ne de itin götüne sokup çıkarttığı karşı düşünceyi iyi bilirler.
- başardıkları tek nokta var ki o da sözlüğün keyfini sikertmek.